Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 03.05.2016

 

30.4.2016 - 1. závod sezóny 2016 "Páárdubice"

Sezóna minimotoCUPu 2016 odstartovala v Pardubicích pátečními tréninky, následně kvalifikační a závodní sobotou, kde se již jelo na "tvrdo" o body. I když nám počasí celý týden před závodem ukazovalo tu horší odvrácenou tvář, nakonec s námi bohové stáli na startovní čáře a přinesli nám krásné počasí. Lepší start do sezóny si tak jezdci přát nemohli.

Pátek tedy začal tréninky, které jezdci využili na hledání nejvhodnějšího nastavení pro pardubickou trať. Sobota už byla závodní, a tak hned ranní tréninky byly na doladění posledních "set-upů". Poleposition, si vyjeli: JuniorA10 Michal Prokeš JuniorB: 8 Jakub Gurecký JuniorOpen: 46 Ondřej Fulín Senior40: 37 Jakub Novák Senior50: 3 Vít Bromovský Hobby: 40 martin daler.

Po obědové pauze se začalo naplno závodit o body do poháru minimotoCUPu. Jako první startovala kategorie JuniorA, která byla jako loni rozdělena do dvou výkonnostních skupin a to na JuniorA a JuniorA rookies. Na nejvyšší stupínky však mohli vystoupat jen ti tři nejrychlejší, a tak celkové pořadí sobotních klání vypadalo takto: JuniorA: 1. Michal Prokeš, 2. Lukáš Pelikán, 3. Filip Novotný, JuniorB: 1. Jakub Gurecký, 2. Petr Trsek, 3. Michal Prokeš, JuniorOpen: 1. Lukáš Fulín, 2. Pavlína Suková, 3. Kateřina Pálková, Senior40: 1. Jakub Novák, 2. Martin Lánský, 3. Jakub Šmiraus, Senior50: 1. Vít Bromovský, 2. Karel Pešek, 3. Daniel Kult a v kategorii Hobby: 1. martin daler, 2. Michal Bezděk, 3. Jaroslav Záleský. Všem jezdcům gratulujeme.

Nezapomeňte ladit svoje závodní prototypy na následující závod, který se jede již 14.5. na Masarykově okruhu v Brně. Propozice a informace k víkendu budou zveřejněny co nejdříve.

Kompletní výsledky: ZDE

Tým minimotoCUPu.

Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 39 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...