Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 20.05.2015

 

Informace k závodům v České Kamenici
 
V sobotu probíhá 2. díl závodu Minimotocupu a kdo budete chtít zůstat,můžete se zúčastnit našich klubových závodů,které se uskuteční v neděli. Registrace  www.minibikebuttonclub.cz.
Kdo by jste chtěl přijet již ve čtvrtek, není to bohužel možné. Areál bude otevřen v pátek od 12 hodin, ale pokud přijedete dříve, zavolejte mi prosím na tel. 603868141.
Nově je v areálu závora, která ale není zatím zamčená.Prosím otevřete si ji, ale zase ji za sebou zavřete. Pro diváky je vjezd zakázán a je k dispozici prostor před závorou. Každý jezdec může vjet jedním vozidlem včetně přívěsu.
POZOR!! Na dráze se bude moct jezdit od 13-17 hodin. Před 13. hodinou a po 17. hodině je jízda ZAKÁZÁNA.
Jelikož jsme v chráněné krajinné oblasti, je zde zakázáno rozdělávání otevřeného ohně a je potřeba udržovat maximální pořádek. V areálu budou k dispozici popelnice, ale žádám Vás, aby jste si vzali svoje odpadkové pytle a pokud možno si svůj odpad odvezli sebou. Děkuji za pochopení.   
 
V areálu bude k dispozici toaleta, voda a bude zde stánek s občerstvením. Bohužel přípojka el.energie je omezená a nebude k dispozici jezdcům.
 
Těšíme se na Vás, Honza Fulín

Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Startovní listina
Závod za 12 dnů.
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Článek: 1. závod 2019 Pardubice (Autor: Jan Antoni)

Minibikový šampionát minimotocup o víkendu 26.-27.4 odstartoval svým prvním podnikem na trati v Pardubicích. I přes nepříznivou předpověď počasí se přihlásil slušný počet jezdců, a tak celkový počet 69 startujících v šesti kategoriích je na minibikové závodění dobré. Předpověď počasí se navíc nevyplnila. I když chvílemi pár kapek spadlo, odjely se oba dva dny na suché trati.

Minimotocup 2019 (před sezónou)

Do startu minibikového šampionátu Minimotocup zbývá necelý týden. Pojďme si tedy souhrnně říct, co nás čeká v sezóně 2019. Kalendář letošního ročníku nabízí pět podniků, s tím, že do kalendáře možná přibude ještě šestý podnik. To je prozatím v jednání. Každý podnik bude tradičně probíhat

info: Standardní propozice Pardubice (1.závod)

Ahoj Všem. Jak ten čas letí, připádá nám, že jsme včera dojeli závody 2018 a přitom za 14 dní zahájíme sezónu 2019 prvním závodem v Pardubicích. Doufám, že jste přípravu nepodcenili a vyrazíte na první závody ve velkém stylu. Zde v tomto článku naleznete ke stažení a přečtení standardní propozice k závodu...