Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 19.08.2017

Info: "registrace jezdce + vytvoření třídy"

Ahoj. Protože na následující závod s MinimotoCupem pojede nová kategorie miniGP, vytvořil jsem pro tyto nové jezdce (samozřejmě i stávající) návod jak se registrovat a přihlásit do závodu. Důležité je vědět, že jezdec MinimotoCupu si jednou založí účet a tento účet vlastní po celou jeho závodní kariéru napříč kategoriemi. Jak to funguje?

Nový jezdec, který nemá ještě založen žádný účet na stránkách minimotocup.cz

1. krok: registrace uživatele (jezdce)

V pravo nahoře kliknete na tlačítko "Přihlásit", rozklikne se Vám podmenu, kde vyberete tlačítko "Registrace". Zde se dostanete na stránku, kterou vyplníte iniciály jezdce včetně všech potřebných údajů (pokud nevyplníte všechny položky, nebude přihláška předtištěna s těmito informacemi a následně je v den závodu budete muset ručně vyplňovat na místě). Nyní zvolíte uložit. Jezdec je právě registrován (tato registrace se používá po celou závodní kariéru v MinimotoCupu).

2. krok: založení závodní kategorie jezdce

Aby se jezdec mohl přihlašovat do závodů, musí mít vybranou závodní kategorii, za kterou chce závodit. Bez toho se nelze přihlásit do žádného závodu a tedy se jezdec neobjeví ani na startovní listině nebo soupisce jezdců. Jak si zvolit třídu? Přihlásite se na Váš registrovaný účet, v pravo nahoře místo tlačítka "Přihlásit" se objeví jezdcovo jméno, kliknete na jméno a objeví se podmenu. Zde vyberete položku "Editace tříd" a následně vyplníte údaje včetně výběru Vaší kategorie. Kliknete na "uložit" a máte hotovo. Nově založená kategorie je ihned aktivní a můžete přestoupit k následujícímu kroku.

3.krok: přihlášení do závodu

Pro přihlášení do závodu je jednoduchý postup. Do závodu se lze přihlašovat 14dní před závodem až do středeční půlnoci v týdnu závodu. Vpravo nahoře naleznete "Kalendář závodů" , kde je soupis všech závodů sezóny. Pokud se do závodu lze přihlásit jsou u daného závodu dvě tlačítka. Jedno zaškrtnete pokud víte, že přijedete i na páteční trénink (není povinný) a druhým tlačítkem se přihlásíte. Následně kliknete na ikonu "tabulky" kde zkontrolujete, že jste se do závodu skutečně přihlásili. To zjistíte, pokud se naleznete na soupisu jezdců

Stávající jezdec který chce změnit kategorii nebo začíná nová sezóna

  Pokud chcete změnit třídu nebo zahájit sezónu prvním závodem, není nic jednoduššího, než v položce "editace tříd" přidat novou třídu nebo ve stávající třídě zaškrtnout "aktivní třída" a dát "uložit". Důležité je, abyste měli zaškrnuté aktivní políčko vždy jen u té třídy, kterou skutečně pojedete, protože pokud budete mít aktivních tříd více a přihlásíte se do jakéhokoliv závodu, vždy se přihlašujete do všech Vašich aktivních tříd. Jezdec, který chce jet závod, musí mít minimálně vždy jednu aktivní třídu a musí být vždy přihlášen do závodu přes tento systém!!  V případě jakéhokoliv problému nebo dotazu mě neváhejte kontaktovat viz: KONTAKTY.

S pozdravem Hanuš Lukáš

Kalendář závodů 2017
29.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
10.06 Skalica Výsledky
02.09 Třinec Výsledky
09.09 Pardubice Výsledky
23.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Předvánoční info

Zdravíme všechny jezdce, děti, tatínky, maminky, mechaniky, sponzory a fanoušky. Od konce sezóny uběhly teprve dva měsíce, nicméně je na čase věnovat pozornost sezóně nadcházející. V roce 2018 doznají drobných změn sportovní i technická pravidla.

článek: 6. závod Brno "GRAND FINALE" (autor: Jan Antoni)

Na brněnské minibikové trati v areálu Masarykova okruhu se o víkendu 22. - 23. září konal závěrečný podnik šampionátu minimotocup který se konal s podporou města Brna a pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála. Ve většině kategorií nebylo ještě o letošních mistrech rozhodnuto...

článek: 5. závod Pardubice (autor: Jan Antoni)

Necelý týden po závodech v Třinci měli minibikeři dostaveníčko ve městě perníku, tedy východočeských Pardubicích. Tento podnik nám už ve dvou kategoriích dokonce nabídl celkového mistra. Ovšem v ostatních se situace spíše zamotala a šampionát tak bude napínavý až do samého konce...