Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 19.08.2017

Info: "registrace jezdce + vytvoření třídy"

Ahoj. Protože na následující závod s MinimotoCupem pojede nová kategorie miniGP, vytvořil jsem pro tyto nové jezdce (samozřejmě i stávající) návod jak se registrovat a přihlásit do závodu. Důležité je vědět, že jezdec MinimotoCupu si jednou založí účet a tento účet vlastní po celou jeho závodní kariéru napříč kategoriemi. Jak to funguje?

Nový jezdec, který nemá ještě založen žádný účet na stránkách minimotocup.cz

1. krok: registrace uživatele (jezdce)

V pravo nahoře kliknete na tlačítko "Přihlásit", rozklikne se Vám podmenu, kde vyberete tlačítko "Registrace". Zde se dostanete na stránku, kterou vyplníte iniciály jezdce včetně všech potřebných údajů (pokud nevyplníte všechny položky, nebude přihláška předtištěna s těmito informacemi a následně je v den závodu budete muset ručně vyplňovat na místě). Nyní zvolíte uložit. Jezdec je právě registrován (tato registrace se používá po celou závodní kariéru v MinimotoCupu).

2. krok: založení závodní kategorie jezdce

Aby se jezdec mohl přihlašovat do závodů, musí mít vybranou závodní kategorii, za kterou chce závodit. Bez toho se nelze přihlásit do žádného závodu a tedy se jezdec neobjeví ani na startovní listině nebo soupisce jezdců. Jak si zvolit třídu? Přihlásite se na Váš registrovaný účet, v pravo nahoře místo tlačítka "Přihlásit" se objeví jezdcovo jméno, kliknete na jméno a objeví se podmenu. Zde vyberete položku "Editace tříd" a následně vyplníte údaje včetně výběru Vaší kategorie. Kliknete na "uložit" a máte hotovo. Nově založená kategorie je ihned aktivní a můžete přestoupit k následujícímu kroku.

3.krok: přihlášení do závodu

Pro přihlášení do závodu je jednoduchý postup. Do závodu se lze přihlašovat 14dní před závodem až do středeční půlnoci v týdnu závodu. Vpravo nahoře naleznete "Kalendář závodů" , kde je soupis všech závodů sezóny. Pokud se do závodu lze přihlásit jsou u daného závodu dvě tlačítka. Jedno zaškrtnete pokud víte, že přijedete i na páteční trénink (není povinný) a druhým tlačítkem se přihlásíte. Následně kliknete na ikonu "tabulky" kde zkontrolujete, že jste se do závodu skutečně přihlásili. To zjistíte, pokud se naleznete na soupisu jezdců

Stávající jezdec který chce změnit kategorii nebo začíná nová sezóna

  Pokud chcete změnit třídu nebo zahájit sezónu prvním závodem, není nic jednoduššího, než v položce "editace tříd" přidat novou třídu nebo ve stávající třídě zaškrtnout "aktivní třída" a dát "uložit". Důležité je, abyste měli zaškrnuté aktivní políčko vždy jen u té třídy, kterou skutečně pojedete, protože pokud budete mít aktivních tříd více a přihlásíte se do jakéhokoliv závodu, vždy se přihlašujete do všech Vašich aktivních tříd. Jezdec, který chce jet závod, musí mít minimálně vždy jednu aktivní třídu a musí být vždy přihlášen do závodu přes tento systém!!  V případě jakéhokoliv problému nebo dotazu mě neváhejte kontaktovat viz: KONTAKTY.

S pozdravem Hanuš Lukáš

Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Článek: 6. finálový závod Brno (autor: Jan Antoni)

Poslední závod minibikového šampionátu minimotocup se odjel o posledním zářijovém víkendu na minibikové trati v areálu brněnského Masarykova okruhu. Na trati bylo ještě v jednotlivých kategoriích o co bojovat, a nejen nejmenší závodnici dali do závěrečných letošních bojů to nejlepší. Připočteme-li, že celý podnik provázelo slunné počasí babího léta, bylo o zábavu postaráno. V sobotní podvečer se poté již tradičně konalo krásné vyhlášení v prostorách restaurace Masarykova okruhu a na velkém poháru minimotocupu přibylo dalších šest jmen celkových vítězů minimotocupu pro rok 2018...

Článek: 5. závod Pardubice (autor: Jan Antoni)

Předposlední díl minibikového šampionátu minimotocup hostily 14.-15. září východočeské Pardubice. V Pardubicích po oba dny panovaly příjemné teploty babího léta a nabité depo slibovalo zajímavé závody. Při slavnostním ceremoniálu ceny předával Filip Salač, účastník seriálu Red Bull Rokies Cup a od příštího roku nováček v mistrovství světa třídy Moto3. Pro nejmenší to bylo určitě velké zpestření, zvlášť, když se Filip neúnavně fotil se svými malými i velkými fanoušky. Pojďme, ale už k samotným závodům...

Info: Standardní propozice (6. závod Brno)

Je to tu. Za necelých 10 dní se koná finále Minimotocupu a kde jinde než v Brně. Určitě se budou hodit standardní propozice například ZDE.