Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 19.05.2016

 

Info: Standardní propozice Česká Kamenice

edit 22.5.2016 (vložen jídelní lístek)

Ahoj,

sezóna minimotoCUPu 2016 je rozjetá na plný obrátky, tak než Vám naservírujeme článek a fotky z předešlého brněnského závodu, je potřeba zveřejnit informace o následujícím závodu 28.5.2016 v České Kamenici. Kromě standartních propozic na tento závod tu máme pro Vás doplňkové informace:

Pro závod minimotoCUPu jsme dostali od úřadů výjimku, kde oproti předešlým rokům, bude závodní sobota startovat již v 8:30 tréninky (v předešlých letech od 10:00). 

V areálu není jezdcům k dispozici přípojka el.proudu.

Jelikož se závodní okruh nachází v chráněné krajinné oblasti, je zde zakázáno rozdělávání otevřeného ohně a je potřeba udržovat pořádek.

Občerstvení je zajištěno. Restaurace U sluníčka bude mít na okruhu svůj stánek s jídlem a pitím. Bude nachystán guláš, těstoviny a další jídla. Nemusíte se bát, nebudete mít hlad ani žízeň. Jídelní lístek.

Tým minimotoCUPu.

Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 39 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...