Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 04.04.2018

 

Info: Zrušení závodu v Třinci a posun prvního Brna na termín Třince

Dobrý den všem,

jelikož ze strany okruhu v Třinci nastaly změny v podmínkách nájmu vůči nám, nejsme schopni tento podnik udržet nadále v seriálu. Velice nás to mrzí, bohužel cenovou nabídku nejsme schopni akceptovat.

Změna je tedy následující. Brněnský podnik z 2.6. 2018 je přesunut na termín Třince tj. 13.5. 2018. Pozor 13.5. je neděle!! Z důvodu obsazenosti brněnské dráhy v pátek soukromou společností, jsme závod posunuli na neděli a tréninky budou probíhat tedy v sobotu.

V termínu 2.6.2018 (původní termín Brna) se jede i MMČR, takže kdo zvažoval účast mezi dvěma podniky, tak jsme mu to tímto ulehčili.

Děkujeme za pochopení.V Pardubicích na viděnou a sportu zdar!

Tým MinimotoCupu

Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Startovní listina
Závod za 26 dnů.
18.08 České Budějovice Startovní listina
15.09 Pardubice Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Článek: 1. závod Pardubice (autor: Jan Antoni)

Téměř letní počasí přivítalo závodníky minimotocupu o posledním dubnovém víkendu na minibikové trati v Pardubicích. O body se, jak už je zvykem, bojovalo v šesti kategoriích celkem 68 závodníků a závodnic. Po zimní pauze je vždy velkou neznámou výkonnostní progres zejména nejmenších. I na to se v následujících řádcích zaměříme.

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

Ještě jste nestihli vypadnout ze závodního tempa z prvního závodu v Pardubicích a už tu máme propozice na další závod. Další závod se jede na okruhu v Brně a to v termínu 13.5.2018. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE...

Preview před závodem v Pardubicích

O nadcházejícím víkendu se rozběhne minibikový šampionát minimotocup. Celkem na závodníky čeká 6 podniků na čtyřech různých tratích a jak už je dobrým a zažitým zvykem, nabídne každý závodní víkend dva bodované závody. Proti minulé sezóně...