Registrovaní jezdci 2020

*Tento seznam "registrovaní jezdci" slouží jen k registrování jezdce do systému MinimotoCupu. Přihlášení do jednotlivých závodů se provádí v záložce závody až po přihlášení nebo registraci jezdce.

Junior A 2T (15)
číslojménotýmstroj
7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima  2T 40ccm
10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima   2T 40ccm
14 Max Hájek Smrz academy VPB2T  4T 0ccm
16 Tobias Kráľ Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
17 Jan Kučera Ridingschool LUKAS PESEK Blata  2T 40ccm
24 Josef Duchan Racing Pepe Blata Ultima R40  2T 40ccm
25 Stanislav Kohout Lukaspesekridingschool Blata  2T 40ccm
27 Josef Doležal Roháč a Fejta Blata  2T 40ccm
39 Martin Novák Blata  2T 40ccm
44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM CS racing  2T 39ccm
50 Antonín Pluháček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima   2T 40ccm
55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4  2T 40ccm
90 Michael Kocourek Blata Ultima   2T 40ccm
93 Matej Havlik   0T 0ccm
Junior B 2T (11)
číslojménotýmstroj
2 Viktor Čech ZC RACING DM  2T 40ccm
4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team Ultima  2T 40ccm
18 Matyáš Bařina Smrž Academy Blata  2T 40ccm
33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory  2T 40ccm
35 Justýna Císařová VPB 4T  4T 90ccm
51 Jaromír Šiša   0T 0ccm
55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT  2T 39ccm
66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima  2T 40ccm
68 Šimon Kučera Blata Ultima   2T 40ccm
77 Václav Balvín Ultima  2T 40ccm
99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory  2T 40ccm
Junior open (9)
číslojménotýmstroj
7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata  2T 0ccm
12 Agáta Kohoutková Minibikers Racing Blata Ultima  2T 40ccm
17 Štěpán Leoš Kohoutek Minibikers Racing Blata Ultima   2T 40ccm
21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT BLATA Ultima / NG Factory  2T 40ccm
25 Ondřej Ševela Minibike akademie Brno Circuit GRC - minimoto  2T 39ccm
65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC  2T 40ccm
69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
73 Karolína Jandíková Smrž Academy Ultima  2T 40ccm
96 Ondřej Chmela Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 40 (15)
číslojménotýmstroj
6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima   2T 40ccm
8 Simona Junkerová Blata   2T 40ccm
9 Pavel Nejezchleba ANNONE RACING TEAM Polini  2T 40ccm
17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1  2T 40ccm
18 adela rejlova AHK Racing Team Origami B1  2T 40ccm
21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS  2T 40ccm
22 Tomáš Bureš Blata B1  2T 40ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto  2T 40ccm
24 Jiří Poles Blata Ultima  2T 40ccm
27 Jiří Novotný ELITE WRS 14  2T 40ccm
46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata  2T 40ccm
58 Radek Ivan Blata  2T 40ccm
73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata  2T 40ccm
79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2  2T 40ccm
93 Stanislav Fait Roháč&Fejta motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 50 (18)
číslojménotýmstroj
3 Vít Bromovský Vitoracing VPB   4T 110ccm
7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB  4T 110ccm
9 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima   2T 50ccm
16 Jakub Novák Kubee 37 racing team DM   2T 50ccm
22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1  2T 40ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto  2T 50ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB  4T 110ccm
33 Petr Di Lenardo Fuky ultra racing team Di Lenardo blata  2T 50ccm
36 Dita Daňhelková Fuky Ultra Racing team CS   2T 50ccm
37 Samuel Valta HARD life Racing Pasini  4T 110ccm
45 Matěj Skácel MCSTYLE RACING TEAM VPB  4T 110ccm
58 Jaroslav Hauer VPB  4T 106ccm
65 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima   2T 50ccm
70 Ladislav Drahoš minibike Žandov Blata   2T 50ccm
73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata  2T 40ccm
74 Jakub Rejl AHK Racing Team VPB 4T 110ccm  4T 110ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík J.T.D.   4T 106ccm
94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG  2T 50ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (15)
číslojménotýmstroj
3 Martin Smejkal Lafayette Escadrille Blata 2.6 minimotard  2T 39ccm
6 Marian Ruttkay   0T 0ccm
9 Lukáš Římal Čína  2T 50ccm
11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora   2T 49ccm
13 Lukáš Římal Čína  2T 50ccm
15 Jaroslav Záleský Chro Chro Racing Team MB China BB7  2T 50ccm
16 Vízek Radek Vizek YSH racing vzduch cina  2T 39ccm
34 Lukáš Kovalovský Impala čína vzduch  2T 50ccm
38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7  2T 50ccm
40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch  2T 49ccm
46 adela rejlova AHK Racing Team činan  2T 50ccm
49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch  2T 50ccm
63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5  2T 39ccm
74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan  2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5  2T 39ccm
Junior A 4T (5)
číslojménotýmstroj
5 David Holler Smrž Academy / Metabond racing ČR VPB 4T  4T 90ccm
13 Martin Kozák Smrž Academy VPB 4T  4T 90ccm
14 Max Hájek Smrz Academy VPB 4T  4T 0ccm
49 Pavel Smítka Smrž Academy Vpb 4T  4T 90ccm
77 Václav Michal Smrž Academy VPB4T  4T 90ccm
Junior B 4T (4)
číslojménotýmstroj
3 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T 88 B  4T 88ccm
4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPBT  4T 90ccm
34 Jana Michalová Smrž Academy VPB4T  4T 90ccm
52 Rozárie Plíšková motoFULL-GAS motosport VPB 4T 88ccm  4T 88ccm

Kalendář závodů 2020
13.06 Brno Výsledky
22.08 Skalica Výsledky
12.09 Pardubice Výsledky
26.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Článek: Dvouhodinový vytrvalostní závod Brno 

zdroj: motorsportfoto.eu

V neděli oproti sobotě déšť ustal a dvouhodinový vytrvalostní závod se tak jel za podzimního chladu, ale na suchu. Do posledního minibikového klání sezóny 2020 se přihlásilo patnáct dvoučlenných týmů. Startovní listina byla svým způsobem unikátní, vždyť kde může fanoušek motosportu vidět tři sourozenecké posádky a dva týmy, ve kterých spolu závodí táta se synem…

Článek: závěrečný závod MinimotoCupu2020

zdroj: motorsportfoto.eu

Uplynulý víkend 26. - 27. 9. se na brněnském automotodromu nesl ve znamení minibiků. Sobotní chladné a deštivé počasí provázelo poslední závod seriálu Minimotocup. Minimotocup se letos konal pod záštitou ministryně...

Info: Výsledky sezóny 2020 + výsledky dvouhodinovky

Ahoj rideři, děkujeme za uplynulou sezónu, nebyla to lehká sezóna pro nikoho a my jsme hrdí na Vás jezdce, rodiče a fanoušky. Díky, že i přes všechny nepříznivé situace které během roku vznikaly, jste na motorsport nezanevřeli a společně...