Registrovaní jezdci 2021

*Tento seznam "registrovaní jezdci" slouží jen k registrování jezdce do systému MinimotoCupu. Přihlášení do jednotlivých závodů se provádí v záložce závody až po přihlášení nebo registraci jezdce.

Junior A 2T (22)
číslojménotýmstroj
10 Šimon Kučeřík Region Racing team DM RACING   2T 40ccm
16 Tobias Kráľ Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
18 David Štipčák Blata Ultima   2T 40ccm
27 Josef Doležal Roháč a Fejta Blata  2T 40ccm
33 Maxmilián Mačalík Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima  2T 40ccm
37 Pavel Kowolowski Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
38 Kuba Gottvald BEST GUYS Blata  2T 40ccm
39 Martin Novák Pešek Academy Blata  2T 40ccm
41 Adam Bambas Smrz Academy Racing Team Blata Ultima  2T 40ccm
50 Antonín Pluháček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima   2T 40ccm
51 Adam Bambas Smrz academy racing team Blata Ultima   2T 40ccm
55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima  2T 40ccm
56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
59 Pert Kozák Smrž Academy Blata Elite  2T 40ccm
69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata ultima junior concept  2T 40ccm
72 Matěj Hollas JRT Polini 910  2T 40ccm
74 Martin Hollas JRT DM-NG Factory  2T 40ccm
82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata  2T 40ccm
84 Klára Plíšková POLINI GP4  2T 40ccm
88 Lukáš Otevřel Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima  2T 40ccm
92 Vincent Bittman BRC Šubrt Racing Blata  2T 40ccm
97 Antonín Doležal   2T 0ccm
Junior B 2T (8)
číslojménotýmstroj
2 Viktor Čech ZC RACING DM  2T 40ccm
23 Vanessa Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA KONCEPT  2T 39ccm
25 Josef Duchan Racing Pepe Blata Ultima R40  2T 40ccm
47 Vojta Kica Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata concept  2T 40ccm
66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima  2T 40ccm
77 Václav Balvín Ultima  2T 40ccm
79 Adam Vyskočil Smrz Academy Blata Ultima  2T 40ccm
88 Adam Kačírek Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima GHR  2T 40ccm
Junior open (10)
číslojménotýmstroj
4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team Ultima  2T 40ccm
7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata  2T 0ccm
12 Agáta Kohoutková Minibikers Racing Blata Ultima  2T 40ccm
14 Andrea Vaculová Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
17 Štěpán Leoš Kohoutek Minibikers Racing Blata Ultima   2T 40ccm
25 Ondřej Ševela Minibike akademie Brno Circuit NG Factory - GRC - minimoto  2T 39ccm
33 Erik Fadrus NG Factory Racing NG Factoryú MMT B1  2T 40ccm
55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit NG - BLATA ULTIMA  2T 39ccm
69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory  2T 40ccm
Senior open 40 (13)
číslojménotýmstroj
8 Simona Junkerová Blata   2T 40ccm
19 Filip Lazícius   2T 0ccm
21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS  2T 40ccm
24 Jiří Poles Blata Ultima  2T 40ccm
27 Jiří Novotný ELITE WRS 14  2T 40ccm
33 Martin Smejkal Lafayette Escadrille Blata Origami  2T 40ccm
34 Lukáš Kovalovský Impala Blata Origami B1  2T 40ccm
46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata  2T 40ccm
58 Radek Ivan Blata  2T 40ccm
67 David Kubišta Origami 2T  2T 40ccm
73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata  2T 40ccm
75 Tomáš Polívka Blata Ultima  2T 40ccm
93 Stanislav Fait Roháč&Fejta motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 50 (15)
číslojménotýmstroj
3 Vít Bromovský Vitoracing VPB   4T 110ccm
7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB  4T 110ccm
9 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima   2T 50ccm
15 Jakub Šmiraus KS racing Blata W50 KSr Ultima  2T 50ccm
16 Jakub Novák Kubee 37 racing team DM   2T 50ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky Ultra Racing Team Bláto  2T 50ccm
25 Jiří Poles Blata ultima  2T 50ccm
27 Jiří Novotný ELITE WRS 14  2T 40ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB  4T 110ccm
33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T  4T 88ccm
58 Jaroslav Hauer VPB4T  4T 106ccm
58 Radek Ivan Blata  2T 40ccm
70 Ladislav Drahoš minibike Žandov Blata   2T 50ccm
73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata  2T 40ccm
94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG  2T 50ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (13)
číslojménotýmstroj
2 Filip Lazícius Čína   2T 50ccm
6 Marian Ruttkay   0T 0ccm
8 Lukáš Římal Čína  2T 50ccm
11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora   2T 49ccm
15 Jaroslav Záleský Chro Chro Racing Team MB China BB7  2T 50ccm
16 Vízek Radek Vizek YSH racing vzduch cina  2T 39ccm
22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema  2T 49ccm
25 Test Test   0T 0ccm
34 Lukáš Kovalovský Impala čína vzduch  2T 50ccm
38 Michal Bezděk NG Factory Racing MMT BB9  2T 50ccm
40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch  2T 49ccm
49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch  2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5  2T 39ccm
Junior A 4T (6)
číslojménotýmstroj
5 David Holler Smrž Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
13 Martin Kozák Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
14 Max Hájek Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
17 Tereza Adolfová   4T 0ccm
49 Pavel Smítka Smrz Academy Racing Team Vpb 4T  4T 90ccm
77 Václav Michal Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
Junior B 4T (4)
číslojménotýmstroj
17 Tereza Adolfová Áda VPB  4T 90ccm
33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T 88 B  4T 88ccm
34 Jana Michalová Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
52 Rozárie Plíšková motoFULL-GAS motosport VPB 4T 88ccm  4T 88ccm
Pitbike (5)
číslojménotýmstroj
1 Peter Apel   0T 0ccm
2 Jaroslav Štipčák Ultima  0T 0ccm
68 Divores-Alka Abraham   0T 0ccm
86 Martin Švec   0T 0ccm
95 Mário Michalovič   0T 0ccm

Kalendář závodů 2021
01.05 Pardubice Výsledky
06.06 Brno Výsledky
26.06 Skalica Výsledky
28.08 Pardubice Výsledky
02.10 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (4. závod Brno)

Poslední závod sezóny se kvapem blíží a je na čase představit standardní propozice. Propozice na finální 4. závod, který se pojede v sobotu 2.10.2021 v Brně na Masarykově okruhu, naleznete...

info: 4. podnik Brno ZMĚNA TERMÍNU!

Ahoj závodníci, z důvodu nemožnosti odjet poslední závod minimotoCUPu v termínu 25.9.2021 jsme nuceni termín posunout o týden, tedy na 2.10.2021. Termín bude změněn i v kalendáři kde provádite přihlášení na závody. Tak aby ...

 

Info: Standardní propozice (3. závod Pardubice)

Prázdniny se blíží ke konci, MotoGP si odbylo svoji letní pauzu a záhajilo druhou polovinu sezóny a nyní je řada na nás, na "druhé nejvyšší" soutěži po MotoGP a tím je minimotoCUP. Co by bylo MotoGP bez líhně talentů jako je minimotoCUP?...