Registrovaní jezdci 2019

*Tento seznam "registrovaní jezdci" slouží jen k registrování jezdce do systému MinimotoCupu. Přihlášení do jednotlivých závodů se provádí v záložce závody až po přihlášení nebo registraci jezdce.

Junior A (19)
číslojménotýmstroj
3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A  4T 88ccm
5 David Holler Metabond ČR racing Blata 2,5  2T 40ccm
7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima  2T 40ccm
10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima   2T 40ccm
12 Patrik Šlemar Smrz Academy Blata Elite  2T 39ccm
13 Martin Kozák Smrž Academy Polini GP3  2T 40ccm
21 David Bereczki   0T 0ccm
22 Nicolas Zanin Riding School Lukas Pesek VPB4T  4T 90ccm
28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata  2T 40ccm
35 Justýna Císařová VPB 4T 90A  4T 88ccm
40 Filip Hromada Smrž Academy Polini 910  2T 40ccm
44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior  2T 39ccm
49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata ultima  2T 39ccm
52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima  2T 40ccm
55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite  2T 40ccm
74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4  2T 40ccm
77 Václav Michal Smrž Academy Blata Ultima  2T 40ccm
86 Matyáš Bařina Smrž Academy Blata  2T 40ccm
Junior B (17)
číslojménotýmstroj
2 Viktor Čech ZC RACING Blata  2T 40ccm
4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90  4T 90ccm
9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima  2T 40ccm
17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima  2T 40ccm
22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing  2T 40ccm
24 Ondřej Ševela Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT  2T 39ccm
33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu blata  2T 40ccm
37 Samuel Valta Pasini  4T 90ccm
55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT  2T 39ccm
64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC  2T 40ccm
68 Šimon Kučera Blata Ultima   2T 40ccm
73 Karolína Jandíková JRT Brno Ultima  2T 40ccm
79 Adam Vyskočil Smrz Academy Blata Ultima  2T 40ccm
94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG  2T 40ccm
99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
Junior open (16)
číslojménotýmstroj
3 Markéta Klugová Malminibike akademie   2T 40ccm
6 Karolína Vágnerová Blata Ultima  2T 40ccm
7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata  2T 0ccm
9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR  2T 40ccm
11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima  2T 40ccm
12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT  2T 40ccm
29 Daniel Varačka jr. PGT 69 Blata   2T 40ccm
44 Jana Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini  2T 40ccm
45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
77 David Kubišta Origami 2T  2T 40ccm
83 Adam Donut Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit DM-CS Racing  2T 40ccm
94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG  2T 40ccm
96 Ondřej Chmela Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 40 (24)
číslojménotýmstroj
6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima   2T 40ccm
8 Simona Junkerová Blata Elite  2T 40ccm
9 Pavel Nejezchleba ANNONE RACING TEAM Polini  2T 40ccm
12 Petr Seménka JRT Brno DM/NG Factory  2T 40ccm
17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1  2T 40ccm
21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS  2T 40ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto  2T 40ccm
24 Jiří Poles Blata Ultima  2T 40ccm
27 Jiří Novotný ELITE WRS 14  2T 40ccm
36 Roman Zíka   0T 0ccm
37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1  2T 40ccm
44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1  2T 40ccm
46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata  2T 40ccm
66 Petr Kuchařík GIPSMonáže Mejstřík Blata Origami B1  2T 40ccm
68 Michael Holinger Blata Origami B1  2T 40ccm
73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata  2T 40ccm
74 Jaroslava Kubištová Origami  2T 40ccm
75 Tomáš Polívka Blata Origami  2T 40ccm
76 Michael Mrštík Blata B1 Origami   2T 40ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite  2T 40ccm
79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2  2T 40ccm
93 Stanislav Fait Roháč&Fejta motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2  2T 40ccm
98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 50 (13)
číslojménotýmstroj
7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB  4T 110ccm
8 Roman Zíka   2T 50ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto  2T 50ccm
24 Pavel Veselý Minibikers racing team VPB4T  4T 106ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB  4T 110ccm
35 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima  2T 50ccm
45 Matěj Skácel MCSTYLE RACING TEAM VPB  4T 110ccm
58 Jaroslav Hauer VPB 4T  4T 106ccm
65 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima   2T 50ccm
70 Ladislav Drahoš minibike Žandov Blata   2T 50ccm
83 Kateřina Pálková Hormann Tuning GRC/BZM  2T 50ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík J.T.D.   4T 106ccm
89 Tomáš Cyrus Cypranky Blata  2T 50ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (22)
číslojménotýmstroj
2 Filip Lazícius Čína   2T 50ccm
6 Marian Ruttkay   0T 0ccm
8 Lukáš Římal Čína  2T 50ccm
9 Lukáš Římal Čína  2T 50ccm
11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora   2T 49ccm
12 Radek Vízek YSH racing čína 2T hobby  2T 40ccm
14 Peter Lazícius Čína  2T 50ccm
19 Milek Tomasek YSH racing Čína vzuch  2T 49ccm
22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema  2T 49ccm
36 Roman Zíka China bike  2T 50ccm
38 Michal Bezděk monster racing team MB China BB7  2T 50ccm
40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch  2T 49ccm
45 Vaclav Rejl AHK Racing Team Čina   2T 50ccm
46 adela rejlova AHK Racing Team činan  2T 50ccm
49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch  2T 50ccm
63 Otty Šourková GIPSMonáže Mejstřík Blata 2.5  2T 39ccm
67 Martin Smejkal Scootland Blata 2.6 minimotard  2T 39ccm
69 Tomáš Pletánek Blata 2,5  2T 40ccm
74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan  2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5  2T 39ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D.  2T 50ccm
88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína   2T 50ccm

Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Výsledky
28.09 Brno Startovní listina
Závod za 9 dnů.

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice Brno (5.závod)

Zdravím a pozdravuji, příští týden 28.9.2017 se jede finálový závod MinimotoCupu roku 2019. K závodu jsou potřeba propozice, tak tady jsou...

Info: Standardní propozice (4. závod Pardubice)

Hola, hola, závod volá. Prázdniny utekly jako voda a kromě toho, že začíná nový školní rok, především začíná druhá polovina sezóny minimotocupu. Co chybý? Přihlásit se na závod v Pardubicích. Jóóó a standardní propozice...

Info: závod v Ostravě zrušen

Závod v Ostravě, který byl zařazen v předběžném kalendáři, je z důvodu nedokončení depa bohužel zrušen...