Autor: Lukáš HanušDatum vložení: 22.06.2017

 

Předprázdninové info

Ahoj. Jak jistě víte, v září se MinimotoCup pojede poprvé na nově vzniklé trati v Třinci. Jelikož se jedná o velmi moderní areál, věříme, že Vás nadchne tak jako nás. Vzhledem k tomu, jak je trať postavená, délkově a šířkově spadající pro MS motokár, rozhodli jsme se, že se minimoto pojedou pouze v pravé části okruhu, který odpovídá svojí délkou minibikovým tratím a měří okolo 550m s krásným převýšením. Jelikož ale máme k dispozici celou dráhu, rozhodli jsme se vypsat volný závod pro jezdce MiniGP (Honda 100 - viz řády AČR, třída MiniGP Stock), kteří samozřejmě pojedou celou délku tratě.

 

Předběžně jsme se domlouvali na možném nájezdu do paddocku již ve čtvrtek večer před závodem s možností trénování celého pátku.

Veškeré další informace budou zveřejněny v propozicích (14dní před závodem), kde bude i mapka s rozdělením dráhy a paddocku.

Restaurace bude otevřená každý den. Další info o dráze www.steelring.cz

Dále bychom Vám rádi oznámili, že jsme se rozhodli uspořádat jeden závod seriálu navíc, který se pojede 23.9. v Brně na Masarykově okruhu. Rozhodli jsme se takto proto, abychom dodrželi sérii 6ti dílného seriálu MinimotoCupu i letos, kde Česká Kamenice byla bohužel z technických důvodů zrušena. V Brně tedy proběhne i celkové vyhlášení tak, jako tomu bylo v minulých letech.

To je z naší strany vše. Přejeme Vám pěkné léto, trošku odpočinku a budeme se na Vás těšit v Třinci :)

Tým MinimotoCupu

Kalendář závodů 2017
29.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
10.06 Skalica Výsledky
02.09 Třinec Výsledky
09.09 Pardubice Výsledky
23.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Předvánoční info

Zdravíme všechny jezdce, děti, tatínky, maminky, mechaniky, sponzory a fanoušky. Od konce sezóny uběhly teprve dva měsíce, nicméně je na čase věnovat pozornost sezóně nadcházející. V roce 2018 doznají drobných změn sportovní i technická pravidla.

článek: 6. závod Brno "GRAND FINALE" (autor: Jan Antoni)

Na brněnské minibikové trati v areálu Masarykova okruhu se o víkendu 22. - 23. září konal závěrečný podnik šampionátu minimotocup který se konal s podporou města Brna a pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála. Ve většině kategorií nebylo ještě o letošních mistrech rozhodnuto...

článek: 5. závod Pardubice (autor: Jan Antoni)

Necelý týden po závodech v Třinci měli minibikeři dostaveníčko ve městě perníku, tedy východočeských Pardubicích. Tento podnik nám už ve dvou kategoriích dokonce nabídl celkového mistra. Ovšem v ostatních se situace spíše zamotala a šampionát tak bude napínavý až do samého konce...