Startovní listna Brno 13.05.2018

Junior A (13)
číslojménotýmstroj
2 Viktor Čech ZC RACING Blata   2T 40ccm
3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A  4T 88ccm
12 Nicolas Zanin   0T 0ccm
14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
18 Dita Štipčáková Blata Ultima   2T 40ccm
33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A  4T 90ccm
35 Justýna Císařová VPB 4T 90A  4T 88ccm
39 Roman Durdis FRROD racing team Blata Ultima  2T 40ccm
44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior  2T 39ccm
52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite  2T 40ccm
66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite  2T 40ccm
74 Martin Hollas Smrž Academy Polini carena 910  2T 40ccm
99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
Junior B (13)
číslojménotýmstroj
4 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima  2T 40ccm
6 Karolína Vágnerová BLATA 2T- 40ccm  2T 0ccm
7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata  2T 40ccm
10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata  2T 40ccm
17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
21 Adam Milan Crhák Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing  2T 40ccm
37 Samuel Valta   4T 90ccm
55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT  2T 39ccm
64 Jan Skoupý Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
66 Jan Verner Minibike akademie Brno Circuit Blata Elite  2T 0ccm
77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata  2T 40ccm
83 Adam Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing  2T 40ccm
Junior open (9)
číslojménotýmstroj
9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR  2T 40ccm
11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima  2T 40ccm
12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
27 Lukáš Záleský Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT  2T 40ccm
47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
74 Ettore Parisi Detonettore racing team Bláta   2T 40ccm
77 David Kubišta Origami 2T  2T 40ccm
96 Ondřej Chmela Blata Elite  2T 40ccm
Senior open 40 (15)
číslojménotýmstroj
6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1  2T 40ccm
17 Jakub Rejl GIPSMontáže Mejstřík Origami B1  2T 40ccm
23 Tomáš Zdařil Tom-racing Bláto  2T 40ccm
24 Jiří Poles Blata Ultima  2T 40ccm
37 Jakub Novák Kubee37 racing team polini  2T 40ccm
44 Eduard Florian Blata Origami B1  2T 40ccm
46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata  2T 40ccm
73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata  2T 40ccm
74 Jaroslava Kubištová Origami  2T 40ccm
75 Tomáš Polívka Blata Origami  2T 40ccm
76 Michael Mrštík Blata B1 Origami   2T 40ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík J.T.D.  4T 0ccm
79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2  2T 40ccm
94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2  2T 40ccm
98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 50 (8)
číslojménotýmstroj
3 Vít Bromovský Vitoracing VPB   4T 110ccm
7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB  4T 110ccm
10 Jiří Lubojacký Nejautodily team VPB  4T 106ccm
23 Tomáš Zdařil tom-racing Bláto  2T 50ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB  4T 110ccm
65 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima   2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík J.T.D.  4T 106ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík J.T.D.   4T 106ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (12)
číslojménotýmstroj
2 Filip Lazícius Čína   2T 50ccm
11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora   2T 49ccm
14 Peter Lazícius Čína  2T 50ccm
22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema  2T 49ccm
23 Martin Božek Monster racing team MB china 2t 50  2T 50ccm
38 Michal Bezděk monster racing team MB China BB7  2T 50ccm
40 martin daler nejautodily team cina vzduch  2T 50ccm
46 adela rejlova GIPSMontaže Mejstřik činan  2T 50ccm
49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch  2T 50ccm
74 Jakub Rejl GIPSMontaže Mejstřik Čiňan  2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5  2T 39ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D.  2T 50ccm
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Startovní listina
Závod za 26 dnů.
18.08 České Budějovice Startovní listina
15.09 Pardubice Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Článek: 1. závod Pardubice (autor: Jan Antoni)

Téměř letní počasí přivítalo závodníky minimotocupu o posledním dubnovém víkendu na minibikové trati v Pardubicích. O body se, jak už je zvykem, bojovalo v šesti kategoriích celkem 68 závodníků a závodnic. Po zimní pauze je vždy velkou neznámou výkonnostní progres zejména nejmenších. I na to se v následujících řádcích zaměříme.

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

Ještě jste nestihli vypadnout ze závodního tempa z prvního závodu v Pardubicích a už tu máme propozice na další závod. Další závod se jede na okruhu v Brně a to v termínu 13.5.2018. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE...

Preview před závodem v Pardubicích

O nadcházejícím víkendu se rozběhne minibikový šampionát minimotocup. Celkem na závodníky čeká 6 podniků na čtyřech různých tratích a jak už je dobrým a zažitým zvykem, nabídne každý závodní víkend dva bodované závody. Proti minulé sezóně...