Startovní listna Skalica 16.06.2018

Junior A (2)
číslojménotýmstroj
3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A  4T 88ccm
44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior  2T 39ccm
Junior B (5)
číslojménotýmstroj
17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
21 Adam Milan Crhák Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing  2T 40ccm
64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
Junior open (4)
číslojménotýmstroj
9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR  2T 40ccm
11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima  2T 40ccm
12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT  2T 40ccm
Senior open 40 (9)
číslojménotýmstroj
17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1  2T 40ccm
18 adela rejlova AHK Racing Team Origami B1  2T 40ccm
21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS  2T 40ccm
37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1  2T 40ccm
46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata  2T 40ccm
76 Michael Mrštík Blata B1 Origami   2T 40ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite  2T 40ccm
94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2  2T 40ccm
98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 50 (5)
číslojménotýmstroj
7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB  4T 110ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB  4T 110ccm
35 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima  2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík J.T.D.  4T 106ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík J.T.D.   4T 106ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (8)
číslojménotýmstroj
2 Filip Lazícius Čína   2T 50ccm
11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora   2T 49ccm
14 Peter Lazícius Čína  2T 50ccm
40 martin daler nejautodily team cina vzduch  2T 50ccm
46 adela rejlova AHK Racing Team činan  2T 50ccm
74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan  2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5  2T 39ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D.  2T 50ccm
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 39 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...