Startovní listna Brno 01.06.2019

Junior A (5)
číslojménotýmstroj
7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima  2T 40ccm
10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima   2T 40ccm
13 Martin Kozák Smrž Academy VPB 4T  4T 90ccm
49 Pavel Smítka Smrž Academy Vpb 4T  4T 90ccm
55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
Junior B (7)
číslojménotýmstroj
2 Viktor Čech ZC RACING Blata  2T 40ccm
18 Matyáš Bařina Smrž Academy Blata  2T 40ccm
33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory  2T 40ccm
35 Justýna Císařová VPB 4T  4T 90ccm
66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima  2T 40ccm
68 Šimon Kučera Blata Ultima   2T 40ccm
99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
Junior open (7)
číslojménotýmstroj
7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata  2T 0ccm
12 Agáta Kohoutková Minibikers Racing Blata Ultima  2T 40ccm
17 Štěpán Leoš Kohoutek Minibikers Racing Blata Ultima   2T 40ccm
21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima   2T 40ccm
25 Ondřej Ševela Minibike akademie Brno Circuit GRC - minimoto  2T 39ccm
69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
96 Ondřej Chmela Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 40 (7)
číslojménotýmstroj
8 Simona Junkerová Blata   2T 40ccm
17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1  2T 40ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto  2T 40ccm
37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM   2T 40ccm
46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata  2T 40ccm
73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata  2T 40ccm
93 Stanislav Fait Roháč&Fejta motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 50 (5)
číslojménotýmstroj
7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB  4T 110ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto  2T 50ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB  4T 110ccm
58 Jaroslav Hauer VPB  4T 106ccm
74 Jakub Rejl AHK Racing Team VPB 4T 110ccm  4T 110ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (8)
číslojménotýmstroj
9 Lukáš Římal Čína  2T 50ccm
38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7  2T 50ccm
40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch  2T 49ccm
49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch  2T 50ccm
63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5  2T 39ccm
74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan  2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5  2T 39ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D.  2T 50ccm
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Startovní listina
Závod za 7 dnů.
22.08 Skalica Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....

Info: 2.závod Brno ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemie jsme bohužel nuceni zrušit i druhý závod MinimotoCUPu, který se měl konat v Brně. Zůstaňte i nadále pozitivně naladěny a o dalším vývoji následujícíh závodů Vás budeme ...