Startovní listna Skalica 15.06.2019

Junior A (12)
číslojménotýmstroj
3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A  4T 88ccm
7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima  2T 40ccm
10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima   2T 40ccm
22 Nicolas Zanin Riding School Lukas Pesek VPB4T  4T 90ccm
35 Justýna Císařová VPB 4T 90A  4T 88ccm
44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior  2T 39ccm
49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata ultima  2T 39ccm
52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima  2T 40ccm
55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite  2T 40ccm
77 Václav Michal Smrž Academy Blata Ultima  2T 40ccm
86 Matyáš Bařina Smrž Academy Blata  2T 40ccm
Junior B (10)
číslojménotýmstroj
9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima  2T 40ccm
17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima  2T 40ccm
22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing  2T 40ccm
33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu blata  2T 40ccm
37 Samuel Valta Pasini  4T 90ccm
64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC  2T 40ccm
68 Šimon Kučera Blata Ultima   2T 40ccm
99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
Junior open (10)
číslojménotýmstroj
7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata  2T 0ccm
9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR  2T 40ccm
12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima  2T 40ccm
27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT  2T 40ccm
29 Daniel Varačka jr. PGT 69 Blata   2T 40ccm
47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima  2T 40ccm
69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1  2T 40ccm
77 David Kubišta Origami 2T  2T 40ccm
83 Adam Donut Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit DM-CS Racing  2T 40ccm
96 Ondřej Chmela Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 40 (13)
číslojménotýmstroj
21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS  2T 40ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto  2T 40ccm
24 Jiří Poles Blata Ultima  2T 40ccm
27 Jiří Novotný ELITE WRS 14  2T 40ccm
36 Roman Zíka   0T 0ccm
37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1  2T 40ccm
46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata  2T 40ccm
75 Tomáš Polívka Blata Origami  2T 40ccm
76 Michael Mrštík Blata B1 Origami   2T 40ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite  2T 40ccm
79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2  2T 40ccm
94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2  2T 40ccm
98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 50 (9)
číslojménotýmstroj
7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB  4T 110ccm
8 Roman Zíka   2T 50ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto  2T 50ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB  4T 110ccm
58 Jaroslav Hauer VPB 4T  4T 106ccm
65 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima   2T 50ccm
83 Kateřina Pálková Hormann Tuning GRC/BZM  2T 50ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík J.T.D.   4T 106ccm
89 Tomáš Cyrus Cypranky Blata  2T 50ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (10)
číslojménotýmstroj
11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora   2T 49ccm
36 Roman Zíka China bike  2T 50ccm
38 Michal Bezděk monster racing team MB China BB7  2T 50ccm
40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch  2T 49ccm
49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch  2T 50ccm
63 Otty Šourková GIPSMonáže Mejstřík Blata 2.5  2T 39ccm
67 Martin Smejkal Scootland Blata 2.6 minimotard  2T 39ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5  2T 39ccm
84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D.  2T 50ccm
88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína   2T 50ccm
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Startovní listina
Závod za 55 dnů.
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia...

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

edit: 22.5.2019 (upraven harmonogram pátečních tréninků)

Aby jste nevypadli ze závodního tempa, už tu máme propozice na další závod. Závod se jede na okruhu v Brně a to již 1.6.2019. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE.

Článek: 1. závod 2019 Pardubice (Autor: Jan Antoni)

Minibikový šampionát minimotocup o víkendu 26.-27.4 odstartoval svým prvním podnikem na trati v Pardubicích. I přes nepříznivou předpověď počasí se přihlásil slušný počet jezdců, a tak celkový počet 69 startujících v šesti kategoriích je na minibikové závodění dobré. Předpověď počasí se navíc nevyplnila. I když chvílemi pár kapek spadlo, odjely se oba dva dny na suché trati.