Startovní listna Brno + vyhlášení 01.10.2022

Junior A 2T (13)
číslojménotýmstroj
16 Tobias Kráľ Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
25 Vojtěch Smrž Smrz Academy Racing Team Blata Ultima  2T 40ccm
33 Maxmilián Mačalík JRT Blata Ultima  2T 40ccm
38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata  2T 40ccm
48 Dominik Gottvald Minibikova akademie Brno Polini 910  2T 40ccm
55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima  2T 40ccm
56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima  2T 40ccm
73 Matěj Hollas JRT Brno Polini 910  2T 40ccm
82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata  2T 40ccm
84 Klára Plíšková Ladies racing team POLINI GP4  2T 40ccm
88 Lukáš Otevřel Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima  2T 40ccm
89 Tadeáš Mézes JRT BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT  2T 40ccm
Junior B 2T (5)
číslojménotýmstroj
10 Šimon Kučeřík JRT Brno Circuit DM RACING - CS Engine   2T 40ccm
23 Vanessa Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA KONCEPT  2T 39ccm
37 Pavel Kowolowski Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata  2T 40ccm
50 Antonín Pluháček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima  2T 40ccm
74 Martin Hollas JRT Brno DM-NG Factory  2T 40ccm
Junior open (5)
číslojménotýmstroj
2 Viktor Čech ZC RACING   2T 50ccm
33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T  4T 88ccm
34 Jana Michalová Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit NG - BLATA ULTIMA  2T 39ccm
66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Origami B1  2T 40ccm
Senior open 50 (11)
číslojménotýmstroj
1 Jakub Novák Kubee 37 racing team DM   2T 50ccm
3 Vít Bromovský Vitoracing VPB   4T 110ccm
7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB  4T 110ccm
8 Simona Junkerová Blata   2T 40ccm
21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W50 KSr Ultima  2T 50ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky Ultra Racing Team Bláto  2T 50ccm
25 Jiří Poles Blata ultima  2T 50ccm
31 Erik Fadrus Ng Factory Racing , Minibiková akademie MO Blata B1/NG  2T 50ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB  4T 110ccm
33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T  4T 88ccm
92 Martin Smejkal Lafayette Escadrille Blata Origami  2T 40ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (5)
číslojménotýmstroj
2 Filip Lazícius Čína   2T 50ccm
22 Patrik Neuman Faux Paux FP 11-22  2T 49ccm
27 Jiří Novotný Blatino 2.5  2T 40ccm
38 Michal Bezděk NG Factory Racing MMT BB9  2T 50ccm
40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch  2T 49ccm
Junior A 4T (5)
číslojménotýmstroj
5 David Holler Smrž Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
13 Martin Kozák Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
14 Max Hájek Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
51 Adam Bambas Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
77 Václav Michal Smrz Academy Racing Team VPB 4T  4T 90ccm
Junior B 4T (3)
číslojménotýmstroj
17 Tereza Adolfová Áda racing Team VPB  4T 90ccm
37 Pavel Kowolowski JRT Brno VPB 4T  4T 90ccm
52 Rozárie Plíšková Ladies Racing Team VPB4T   4T 88ccm
Pitbike (4)
číslojménotýmstroj
2 Viktor Čech ZC RACING Ohvale  0T 160ccm
37 Pavel Kowolowski Minibikova akademie Masarykova okruhu Ohvale 110  4T 110ccm
53 Jakub Volák Volis Racing Ohvale 110  4T 110ccm
55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Yamaha  0T 0ccm
Kalendář závodů 2022
30.04 Pardubice Výsledky
11.06 Skalica Výsledky
25.06 Brno Výsledky
10.09 Pardubice Výsledky
01.10 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

info: 2H Vytrvalostní závod Brno

Zdravíme všechny závodníky, vzhledem k určitému počtu zájemců vypisujeme dvouhodinový závod, který se pojede v neděli 2.10.2022. Aby se závod mohl uskutečnit, je potřeba celkový počet minimálně 13ti týmů. Za přihlášený tým se bere...

Info: Standardní propozice (5. finální závod 2022 Brno)

Poslední závod sezóny, nervozita stoupá, kdo letos stoupne na nejvyšší příčky? To se dozvíme 1.10.2022 při finálovém závodě v Brně. Je tedy na čase představit standardní propozice...

info: 4 závod Pardubice Standardní propozice

Prázdniny fuč, závody za dveřmi. V článku naleznete standardní propozice pro čtvrtý závod v Pardubicích...