Startovní listna Brno (vyhlášení + 2h) 30.09.2023

Junior A (9)
číslojménotýmstroj
5 David Holler Moto klub Jindřichův Hradec VPB 4T  4T 90ccm
6 Eliška Hollerová Moto klub Jindřichův Hradec VPB 4T  4T 90ccm
8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima  2T 40ccm
10 Matyáš Mézes JRT BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT  2T 40ccm
17 Martin Marco Juriga RonecEAM Racing team Blata  2T 40ccm
28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima   2T 40ccm
73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory  2T 40ccm
78 Jaroslav Vašků Minibiková Akademie Brno Blata Ultima  2T 40ccm
84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS  2T 40ccm
Junior B (4)
číslojménotýmstroj
53 David Holler Moto klub Jindřichův Hradec VPB4T  4T 90ccm
88 Lukáš Otevřel JRT Brno DM  2T 40ccm
89 Tadeáš Mézes JRT BLATA ULTIMA   2T 40ccm
94 Lukáš Chytka JRT DM/NG  2T 40ccm
Junior open (1)
číslojménotýmstroj
17 Tereza Adolfová Áda racing team VPB  4T 90ccm
Senior open 50 (11)
číslojménotýmstroj
3 Vít Bromovský Vitoracing VPB   4T 110ccm
15 Tereza Adolfová Áda racing team VPB  4T 90ccm
21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W50 KS Ultima EvoII  2T 50ccm
22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1  2T 40ccm
23 Tomáš Zdařil Fuky Ultra Racing Team NG factory  2T 50ccm
25 Jiří Poles Blata ultima  2T 50ccm
27 Josef Doležal Roháč & Fejta VPB4T  4T 110ccm
32 Petr Bican Vitoracing VPB4T  4T 110ccm
33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T  4T 88ccm
39 Jakub Novák Kubee37 racing team DM   2T 50ccm
52 Rozárie Plíšková Ladies Racing Team VPB 4T  4T 110ccm
Hobby (dříve blata 2,5) (5)
číslojménotýmstroj
14 Peter Lazícius Lazícius Racing Team Čína  2T 50ccm
19 Filip Lazícius Lazícius Racing Team Čína   2T 50ccm
27 Jiří Novotný Blatino 2.5  2T 40ccm
49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch  2T 50ccm
77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5  2T 39ccm
Yamaha PW50 (1)
číslojménotýmstroj
32 Mattia Pátek Macerano racing team Yamaha PW50  2T 50ccm
Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Startovní listina
Závod za 23 dnů.
04.08 Slovakiaring Startovní listina
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.

Sezóna 2024

 Důležitá informace, týkající se přihlášení jezdců do systému. Bylo tak provedeno, jako každý rok tzv. vynulování tříd jezdců. Aby Vám bylo možné počítat body za odjeté závody je potřeba se přihlásit na stránky minimotocup.cz a aktivovat si ...