Skalica 29.08.2015 Junior A

Celkové výsledky Junior A Skalica 29.08.2015

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 25 50
2 15 Michal Búlik BOS racing team VPB4T 90 4T 20 20 40
3 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 11 16 27
4 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 11 27
5 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 13 13 26
6 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 9 19
7 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 9 8 17
8 45 Petr Trsek Motobikes Blata ULTIMA 40 2T 8 7 15
9 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 7 6 13
10 64 Jan Skoupý Hops Racing Team/Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 6 5 11
11 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 0 10 10
12 24 Daniel Tureček Blata 40 2T 4 4 8
13 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 5 3 8
14 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 3 2 5
15 60 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 2 1 3

Kvalifikace Junior A Skalica 29.08.2015

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 26,700
2 15 Michal Búlik BOS racing team VPB4T 90 4T 26,889 0,189 0,189
3 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 27,373 0,673 0,484
4 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 27,994 1,294 0,621
5 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 28,401 1,701 0,407
6 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 28,813 2,113 0,412
7 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 29,360 2,660 0,547
8 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 30,495 3,795 1,135
9 45 Petr Trsek Motobikes Blata ULTIMA 40 2T 32,505 5,805 2,010
10 64 Jan Skoupý Hops Racing Team/Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 33,163 6,463 0,658
11 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 33,265 6,565 0,102
12 24 Daniel Tureček Blata 40 2T 33,331 6,631 0,066
13 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 33,786 7,086 0,455
14 60 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 38,283 11,583 4,497
15 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T dnf

Závod 1 Junior A Skalica 29.08.2015

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 16
2 15 Michal Búlik BOS racing team VPB4T 90 4T 20 16
3 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 16
4 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 13 16
5 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 11 16
6 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 15
7 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 9 14
8 45 Petr Trsek Motobikes Blata ULTIMA 40 2T 8 13
9 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 7 13
10 64 Jan Skoupý Hops Racing Team/Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 6 13
11 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 5 13
12 24 Daniel Tureček Blata 40 2T 4 13
13 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 3 12
14 60 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 2 12
15 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 0 9 dnf

Závod 2 Junior A Skalica 29.08.2015

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 17
2 15 Michal Búlik BOS racing team VPB4T 90 4T 20 17
3 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 16 17
4 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 13 17
5 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 11 16
6 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 10 16
7 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 9 16
8 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 8 15
9 45 Petr Trsek Motobikes Blata ULTIMA 40 2T 7 14
10 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 6 14
11 64 Jan Skoupý Hops Racing Team/Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 5 14
12 24 Daniel Tureček Blata 40 2T 4 14
13 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 3 14
14 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 2 13
15 60 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 1 13
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Startovní listina
Závod za 26 dnů.
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: závod v Ostravě zrušen

Závod v Ostravě, který byl zařazen v předběžném kalendáři, je z důvodu nedokončení depa bohužel zrušen...

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia...

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

edit: 22.5.2019 (upraven harmonogram pátečních tréninků)

Aby jste nevypadli ze závodního tempa, už tu máme propozice na další závod. Závod se jede na okruhu v Brně a to již 1.6.2019. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE.