Brno 03.10.2015 Junior A

Celkové výsledky Junior A Brno 03.10.2015

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 25 50
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 20 20 40
3 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 13 29
4 45 Petr Trsek Motobikes Blata ULTIMA 40 2T 13 10 23
5 14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 11 21
6 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 11 8 19
7 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 9 9 18
8 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 0 16 16
9 7 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 8 7 15
10 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 7 6 13
11 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 6 5 11
12 24 Daniel Tureček Blata 40 2T 5 4 9
13 9 Václav Novák Malminibike Masarykova okruhu-OCPSPED Blata 40 2T 2 3 5
14 93 Samuel Valta Blata Elite 14 40 2T 3 2 5
15 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 4 0 4
16 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 0 1 1
17 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 1 0 1
18 43 Aleš Eder Smrz Academy Polini 40 2T 0 0 0
19 81 Petr Jovanovič Smrz Academy Polini 911 40 2T 0 0 0
20 54 Adam Trsek Motobikes Blata Ultima 40 2T 0 0 0
21 60 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 0 0 0
22 50 Laura Mátlová Malminibike Masarykova okruhu - OCPSPED Blata 2T 40ccm 40 2T 0 0 0

Kvalifikace Junior A Brno 03.10.2015

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 29,300
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 29,710 0,410 0,410
3 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 30,380 1,080 0,670
4 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 30,650 1,350 0,270
5 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 30,940 1,640 0,290
6 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 31,340 2,040 0,400
7 45 Petr Trsek Motobikes Blata ULTIMA 40 2T 31,380 2,080 0,040
8 14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 31,700 2,400 0,320
9 7 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 33,430 4,130 1,730
10 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 34,020 4,720 0,590
11 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 35,370 6,070 1,350
12 24 Daniel Tureček Blata 40 2T 35,400 6,100 0,030
13 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 35,410 6,110 0,010
14 43 Aleš Eder Smrz Academy Polini 40 2T 35,910 6,610 0,500
15 9 Václav Novák Malminibike Masarykova okruhu-OCPSPED Blata 40 2T 36,280 6,980 0,370
16 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 36,350 7,050 0,070
17 54 Adam Trsek Motobikes Blata Ultima 40 2T 36,520 7,220 0,170
18 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 37,030 7,730 0,510
19 93 Samuel Valta Blata Elite 14 40 2T 37,130 7,830 0,100

Závod 1 Junior A Brno 03.10.2015

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 0
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 20 0
3 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 0
4 45 Petr Trsek Motobikes Blata ULTIMA 40 2T 13 0
5 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 11 0
6 14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 0
7 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 9 0
8 7 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 8 0
9 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 7 0
10 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 6 0
11 24 Daniel Tureček Blata 40 2T 5 0
12 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 4 0
13 93 Samuel Valta Blata Elite 14 40 2T 3 0
14 9 Václav Novák Malminibike Masarykova okruhu-OCPSPED Blata 40 2T 2 0
15 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 1 0
16 43 Aleš Eder Smrz Academy Polini 40 2T 0 0
17 81 Petr Jovanovič Smrz Academy Polini 911 40 2T 0 0
18 60 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 0 0
19 54 Adam Trsek Motobikes Blata Ultima 40 2T 0 0
20 50 Laura Mátlová Malminibike Masarykova okruhu - OCPSPED Blata 2T 40ccm 40 2T 0 0
21 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 0 0 dnf
22 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Junior A Brno 03.10.2015

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 0
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 20 0
3 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 0
4 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 13 0
5 14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 11 0
6 45 Petr Trsek Motobikes Blata ULTIMA 40 2T 10 0
7 46 Petr Pelech Malminibike Masarykova okruhu /OCPSPED Blata 40 2T 9 0
8 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 8 0
9 7 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 7 0
10 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 6 0
11 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 5 0
12 24 Daniel Tureček Blata 40 2T 4 0
13 9 Václav Novák Malminibike Masarykova okruhu-OCPSPED Blata 40 2T 3 0
14 93 Samuel Valta Blata Elite 14 40 2T 2 0
15 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 1 0
16 43 Aleš Eder Smrz Academy Polini 40 2T 0 0
17 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 0 0
18 81 Petr Jovanovič Smrz Academy Polini 911 40 2T 0 0
19 54 Adam Trsek Motobikes Blata Ultima 40 2T 0 0
20 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 0 0
21 60 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 0 0
22 50 Laura Mátlová Malminibike Masarykova okruhu - OCPSPED Blata 2T 40ccm 40 2T 0 0
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
Závod za 1 den.
15.09 Pardubice Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (4. závod České Budějovice)

Ahoj, prázdniny se přehouply do druhé poloviny a blíží se další závod MinimotoCupu. V pořadí 4tý závod sezóny odstartuje na trati v Českých Budějovicích kam MinimotoCup zavítá poprvé. Standardní propozice pro tento závod nelznete ZDE...

Článek: 3. závod Skalica (autor: Jan Antoni)
Slovenské městečko Skalica se 15.-16. června stala dějištěm dalšího podniku minibikového šampionátu minimotocup. Skalica byla třetím podnikem kalendáře a šampionát se tak tímto závodem dostal do své poloviny. Narozdíl od loňské sezóny provází krásné počasí prozatím každý odjetý víkend a nejinak tomu bylo ve Skalici. Pojďme si tedy projít závody jednotlivých kategorií...

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Edit: 11.6.2018 - upraven časový harmonogram kategorií Senior40 a Senior50

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia. Protože se závod odehrává ve městě...