Česká Kamenice 28.05.2016 Junior B

Celkové výsledky Junior B Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 25 45
2 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 20 45
3 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 16 16 32
4 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 13 13 26
5 46 Petr Pelech Malminibike Brno Circuit DM 40 2T 11 10 21
6 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 10 9 19
7 99 Matouš Kárný Roháč&Fejta Motoracing Blata elite 40 2T 9 8 17
8 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 7 7 14
9 69 Ondřej Chmela Blata Elite 40 2T 8 6 14
10 11 Vojtěch Vyzibla Malminibike Brno Circuit Blata Ultima RM14 40 2T 0 11 11
11 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 6 5 11

Kvalifikace Junior B Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 27,930
2 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 28,140 0,210 0,210
3 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 28,680 0,750 0,540
4 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 28,900 0,970 0,220
5 11 Vojtěch Vyzibla Malminibike Brno Circuit Blata Ultima RM14 40 2T 29,590 1,660 0,690
6 46 Petr Pelech Malminibike Brno Circuit DM 40 2T 29,720 1,790 0,130
7 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 30,890 2,960 1,170
8 99 Matouš Kárný Roháč&Fejta Motoracing Blata elite 40 2T 33,890 5,960 3,000
9 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 34,850 6,920 0,960
10 69 Ondřej Chmela Blata Elite 40 2T 35,350 7,420 0,500
11 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 37,360 9,430 2,010

Závod 1 Junior B Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 0
2 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 0
3 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 16 0
4 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 13 0
5 46 Petr Pelech Malminibike Brno Circuit DM 40 2T 11 0
6 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 10 0
7 99 Matouš Kárný Roháč&Fejta Motoracing Blata elite 40 2T 9 0
8 69 Ondřej Chmela Blata Elite 40 2T 8 0
9 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 7 0
10 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 6 0
11 11 Vojtěch Vyzibla Malminibike Brno Circuit Blata Ultima RM14 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Junior B Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 25 0
2 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 20 0
3 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 16 0
4 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 13 0
5 11 Vojtěch Vyzibla Malminibike Brno Circuit Blata Ultima RM14 40 2T 11 0
6 46 Petr Pelech Malminibike Brno Circuit DM 40 2T 10 0
7 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 9 0
8 99 Matouš Kárný Roháč&Fejta Motoracing Blata elite 40 2T 8 0
9 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 7 0
10 69 Ondřej Chmela Blata Elite 40 2T 6 0
11 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 5 0
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Výsledky
28.09 Brno Startovní listina
Závod za 9 dnů.

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice Brno (5.závod)

Zdravím a pozdravuji, příští týden 28.9.2017 se jede finálový závod MinimotoCupu roku 2019. K závodu jsou potřeba propozice, tak tady jsou...

Info: Standardní propozice (4. závod Pardubice)

Hola, hola, závod volá. Prázdniny utekly jako voda a kromě toho, že začíná nový školní rok, především začíná druhá polovina sezóny minimotocupu. Co chybý? Přihlásit se na závod v Pardubicích. Jóóó a standardní propozice...

Info: závod v Ostravě zrušen

Závod v Ostravě, který byl zařazen v předběžném kalendáři, je z důvodu nedokončení depa bohužel zrušen...