Česká Kamenice 28.05.2016 Junior open

Celkové výsledky Junior open Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 20 25 45
2 13 Tomáš Arnold Arny Team B2 Victory kit 40 2T 25 13 38
3 46 Ondřej Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 13 20 33
4 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 16 16 32
5 78 Michael Holinger Minibike Liberec Blata Origami B1 40 2T 10 11 21
6 15 Kateřina Pálková Hormann Tuning/KarelPesekAcademy82 Blata Ultima 40 2T 11 10 21
7 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 9 9 18

Kvalifikace Junior open Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 13 Tomáš Arnold Arny Team B2 Victory kit 40 2T 28,150
2 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 28,180 0,030 0,030
3 46 Ondřej Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 28,790 0,640 0,610
4 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 28,800 0,650 0,010
5 15 Kateřina Pálková Hormann Tuning/KarelPesekAcademy82 Blata Ultima 40 2T 30,210 2,060 1,410
6 78 Michael Holinger Minibike Liberec Blata Origami B1 40 2T 30,550 2,400 0,340
7 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 35,700 7,550 5,150

Závod 1 Junior open Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 13 Tomáš Arnold Arny Team B2 Victory kit 40 2T 25 0
2 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 20 0
3 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 16 0
4 46 Ondřej Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 13 0
5 15 Kateřina Pálková Hormann Tuning/KarelPesekAcademy82 Blata Ultima 40 2T 11 0
6 78 Michael Holinger Minibike Liberec Blata Origami B1 40 2T 10 0
7 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 9 0

Závod 2 Junior open Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 25 0
2 46 Ondřej Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 20 0
3 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 16 0
4 13 Tomáš Arnold Arny Team B2 Victory kit 40 2T 13 0
5 78 Michael Holinger Minibike Liberec Blata Origami B1 40 2T 11 0
6 15 Kateřina Pálková Hormann Tuning/KarelPesekAcademy82 Blata Ultima 40 2T 10 0
7 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 9 0
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Startovní listina
Závod za 7 dnů.
22.08 Skalica Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....

Info: 2.závod Brno ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemie jsme bohužel nuceni zrušit i druhý závod MinimotoCUPu, který se měl konat v Brně. Zůstaňte i nadále pozitivně naladěny a o dalším vývoji následujícíh závodů Vás budeme ...