Česká Kamenice 28.05.2016 Senior open 50

Celkové výsledky Senior open 50 Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 25 50
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 20 40
3 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 13 26
4 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 16 10 26
5 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 9 16 25
6 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 10 11 21
7 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 8 9 17
8 20 Ladislav Drahoš minibike Žandov Blata 50 2T 7 8 15
9 69 Karel Pešek KarelPesekAcademy82 Blata Origami B1 40 2T 11 0 11

Kvalifikace Senior open 50 Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 26,560
2 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 26,780 0,220 0,220
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 26,840 0,280 0,060
4 69 Karel Pešek KarelPesekAcademy82 Blata Origami B1 40 2T 26,990 0,430 0,150
5 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 27,150 0,590 0,160
6 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 27,390 0,830 0,240
7 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 27,490 0,930 0,100
8 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 28,620 2,060 1,130
9 20 Ladislav Drahoš minibike Žandov Blata 50 2T 29,620 3,060 1,000

Závod 1 Senior open 50 Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 0
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 0
3 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 16 0
4 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 0
5 69 Karel Pešek KarelPesekAcademy82 Blata Origami B1 40 2T 11 0
6 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 10 0
7 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 9 0
8 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 8 0
9 20 Ladislav Drahoš minibike Žandov Blata 50 2T 7 0

Závod 2 Senior open 50 Česká Kamenice (pravá verze) 28.05.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 0
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 0
3 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 16 0
4 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 0
5 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 11 0
6 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 10 0
7 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 9 0
8 20 Ladislav Drahoš minibike Žandov Blata 50 2T 8 0
9 69 Karel Pešek KarelPesekAcademy82 Blata Origami B1 40 2T 0 0 dnf Nedojel
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 39 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...