Brno 01.10.2016 Senior open 50

Celkové výsledky Senior open 50 Brno 01.10.2016

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 25 50
2 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 20 20 40
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 16 11 27
4 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 10 16 26
5 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 13 26
6 2 Alexandra Pelikánová Malminibike Brno Circuit Blata 50 2T 11 8 19
7 96 Markéta Rosická Vitoracing VPB 110 4T 9 9 18
8 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 0 10 10
9 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 8 0 8

Kvalifikace Senior open 50 Brno 01.10.2016

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 28,352
2 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 28,465 0,113 0,113
3 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 28,581 0,229 0,116
4 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 28,711 0,359 0,130
5 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 28,979 0,627 0,268
6 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 29,366 1,014 0,387
7 2 Alexandra Pelikánová Malminibike Brno Circuit Blata 50 2T 29,516 1,164 0,150
8 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 30,436 2,084 0,920
9 96 Markéta Rosická Vitoracing VPB 110 4T 31,100 2,748 0,664

Závod 1 Senior open 50 Brno 01.10.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 21
2 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 20 21
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 16 21
4 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 21
5 2 Alexandra Pelikánová Malminibike Brno Circuit Blata 50 2T 11 20
6 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 10 20
7 96 Markéta Rosická Vitoracing VPB 110 4T 9 20
8 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 8 20
9 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Senior open 50 Brno 01.10.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 21
2 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 20 21
3 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 16 21
4 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 21
5 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 11 21
6 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 10 21
7 96 Markéta Rosická Vitoracing VPB 110 4T 9 20
8 2 Alexandra Pelikánová Malminibike Brno Circuit Blata 50 2T 8 18
9 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 0 2 dnf
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
Závod za 70 dnů.
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia...

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

edit: 22.5.2019 (upraven harmonogram pátečních tréninků)

Aby jste nevypadli ze závodního tempa, už tu máme propozice na další závod. Závod se jede na okruhu v Brně a to již 1.6.2019. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE.

Článek: 1. závod 2019 Pardubice (Autor: Jan Antoni)

Minibikový šampionát minimotocup o víkendu 26.-27.4 odstartoval svým prvním podnikem na trati v Pardubicích. I přes nepříznivou předpověď počasí se přihlásil slušný počet jezdců, a tak celkový počet 69 startujících v šesti kategoriích je na minibikové závodění dobré. Předpověď počasí se navíc nevyplnila. I když chvílemi pár kapek spadlo, odjely se oba dva dny na suché trati.