Brno 01.10.2016 Senior open 50

Celkové výsledky Senior open 50 Brno 01.10.2016

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 25 50
2 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 20 20 40
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 16 11 27
4 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 10 16 26
5 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 13 26
6 2 Alexandra Pelikánová Malminibike Brno Circuit Blata 50 2T 11 8 19
7 96 Markéta Rosická Vitoracing VPB 110 4T 9 9 18
8 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 0 10 10
9 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 8 0 8

Kvalifikace Senior open 50 Brno 01.10.2016

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 28,352
2 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 28,465 0,113 0,113
3 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 28,581 0,229 0,116
4 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 28,711 0,359 0,130
5 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 28,979 0,627 0,268
6 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 29,366 1,014 0,387
7 2 Alexandra Pelikánová Malminibike Brno Circuit Blata 50 2T 29,516 1,164 0,150
8 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 30,436 2,084 0,920
9 96 Markéta Rosická Vitoracing VPB 110 4T 31,100 2,748 0,664

Závod 1 Senior open 50 Brno 01.10.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 21
2 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 20 21
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 16 21
4 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 21
5 2 Alexandra Pelikánová Malminibike Brno Circuit Blata 50 2T 11 20
6 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 10 20
7 96 Markéta Rosická Vitoracing VPB 110 4T 9 20
8 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 8 20
9 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Senior open 50 Brno 01.10.2016

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 25 21
2 64 Michal Jandus Minibike Button Club Česká Kamenice Blata Ultima W50 50 2T 20 21
3 32 Petr Bican Vitoracing VPB 110 4T 16 21
4 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 50 2T 13 21
5 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 11 21
6 22 Tomáš Bureš Minibikers racing team Blata B1 40 2T 10 21
7 96 Markéta Rosická Vitoracing VPB 110 4T 9 20
8 2 Alexandra Pelikánová Malminibike Brno Circuit Blata 50 2T 8 18
9 7 Leoš Kohoutek Minibikers racing team VPB 110 4T 0 2 dnf
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...

Předěžný kalendář 2019

Ahoj všem, přinášíme Vám předběžný kalendář na rok 2019...