Brno 13.05.2017 Junior A

Celkové výsledky Junior A Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 25 50
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 20 40
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 11 16 27
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 16 8 24
5 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 9 13 22
6 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 13 9 22
7 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 11 21
8 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 8 5 13
9 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 5 6 11
10 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 6 5 11
11 4 Karel Hubáček Smrz Academy VPB 4T 90A 90 4T 7 2 9
12 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 3 4 7
13 21 Lukáš Kubík Smrž Academy Blata Ultima Junior 39 2T 4 3 7
14 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 1 2 3
15 16 Ondřej Kárník Smrž Academy Polini 40 2T 0 0 0
16 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 0 0 0
17 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 0 0 0
18 46 Tobias Janák DM - Polini 40 2T 0 0 0
19 63 Linda Dařbujanová AMK Pardubice UAMK Blata Elite 14 40 2T 0 0 0
20 58 Elen Valková 2T-maniac Blata Ultima 39 2T 0 0 0
21 27 Klára Čechová ZC RACING Blata 40 2T 0 0 0
22 12 Nicolas Zanin AMK Pardubice UAMK Blata Ultima 40 2T 0 0 0
23 26 Adam Milan Crhák Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 0 0 0
24 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 0 0
25 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 0 0 0

Kvalifikace Junior A Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 30,335
2 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 31,198 0,863 0,863
3 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 31,247 0,912 0,049
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 31,612 1,277 0,365
5 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 31,931 1,596 0,319
6 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 33,526 3,191 1,595
7 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 34,453 4,118 0,927
8 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 34,561 4,226 0,108
9 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 34,930 4,595 0,369
10 4 Karel Hubáček Smrz Academy VPB 4T 90A 90 4T 34,972 4,637 0,042
11 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 35,092 4,757 0,120
12 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 36,274 5,939 1,182
13 63 Linda Dařbujanová AMK Pardubice UAMK Blata Elite 14 40 2T 36,906 6,571 0,632
14 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 37,238 6,903 0,332
15 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 37,374 7,039 0,136
16 21 Lukáš Kubík Smrž Academy Blata Ultima Junior 39 2T 37,466 7,131 0,092
18 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 38,502 8,167 1,036
19 58 Elen Valková 2T-maniac Blata Ultima 39 2T 39,123 8,788 0,621
20 26 Adam Milan Crhák Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 39,309 8,974 0,186
21 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 40,043 9,708 0,734
22 46 Tobias Janák DM - Polini 40 2T 41,202 10,867 1,159
23 16 Ondřej Kárník Smrž Academy Polini 40 2T 42,917 12,582 1,715
24 27 Klára Čechová ZC RACING Blata 40 2T 44,207 13,872 1,290
25 12 Nicolas Zanin AMK Pardubice UAMK Blata Ultima 40 2T 48,406 18,071 4,199
26 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 49,025 18,690 0,619

Závod 1 Junior A Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 16
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 16
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 16 16
4 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 13 16
5 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 11 16
6 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 15
7 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 9 15
8 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 8 14
9 4 Karel Hubáček Smrz Academy VPB 4T 90A 90 4T 7 15
10 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 6 15
11 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 5 15
12 21 Lukáš Kubík Smrž Academy Blata Ultima Junior 39 2T 4 15
13 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 3 14
15 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 1 14
16 63 Linda Dařbujanová AMK Pardubice UAMK Blata Elite 14 40 2T 0 14
17 16 Ondřej Kárník Smrž Academy Polini 40 2T 0 14
18 26 Adam Milan Crhák Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 0 14
19 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 0 13
20 46 Tobias Janák DM - Polini 40 2T 0 13
21 58 Elen Valková 2T-maniac Blata Ultima 39 2T 0 12
22 27 Klára Čechová ZC RACING Blata 40 2T 0 12
23 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 0 11
24 12 Nicolas Zanin AMK Pardubice UAMK Blata Ultima 40 2T 0 11
25 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 11
26 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 0 6 dnf

Závod 2 Junior A Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 16
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 16
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 16 16
4 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 13 15
5 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 11 15
6 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 10 - 5 = 5 15
7 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 9 14
8 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 8 14
9 4 Karel Hubáček Smrz Academy VPB 4T 90A 90 4T 7 - 5 = 2 14
10 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 6 14
11 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 5 14
12 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 4 13
13 21 Lukáš Kubík Smrž Academy Blata Ultima Junior 39 2T 3 13
14 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 2 13
15 16 Ondřej Kárník Smrž Academy Polini 40 2T 1 - 1 = 0 13
16 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 0 13
17 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 0 12
18 46 Tobias Janák DM - Polini 40 2T 0 12
19 63 Linda Dařbujanová AMK Pardubice UAMK Blata Elite 14 40 2T 0 12
20 58 Elen Valková 2T-maniac Blata Ultima 39 2T 0 11
22 27 Klára Čechová ZC RACING Blata 40 2T 0 11
23 12 Nicolas Zanin AMK Pardubice UAMK Blata Ultima 40 2T 0 11
24 26 Adam Milan Crhák Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 0 11
25 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 10 dnf
26 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 0 0 dnf
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Článek: 6. finálový závod Brno (autor: Jan Antoni)

Poslední závod minibikového šampionátu minimotocup se odjel o posledním zářijovém víkendu na minibikové trati v areálu brněnského Masarykova okruhu. Na trati bylo ještě v jednotlivých kategoriích o co bojovat, a nejen nejmenší závodnici dali do závěrečných letošních bojů to nejlepší. Připočteme-li, že celý podnik provázelo slunné počasí babího léta, bylo o zábavu postaráno. V sobotní podvečer se poté již tradičně konalo krásné vyhlášení v prostorách restaurace Masarykova okruhu a na velkém poháru minimotocupu přibylo dalších šest jmen celkových vítězů minimotocupu pro rok 2018...

Článek: 5. závod Pardubice (autor: Jan Antoni)

Předposlední díl minibikového šampionátu minimotocup hostily 14.-15. září východočeské Pardubice. V Pardubicích po oba dny panovaly příjemné teploty babího léta a nabité depo slibovalo zajímavé závody. Při slavnostním ceremoniálu ceny předával Filip Salač, účastník seriálu Red Bull Rokies Cup a od příštího roku nováček v mistrovství světa třídy Moto3. Pro nejmenší to bylo určitě velké zpestření, zvlášť, když se Filip neúnavně fotil se svými malými i velkými fanoušky. Pojďme, ale už k samotným závodům...

Info: Standardní propozice (6. závod Brno)

Je to tu. Za necelých 10 dní se koná finále Minimotocupu a kde jinde než v Brně. Určitě se budou hodit standardní propozice například ZDE.