Brno 13.05.2017 Junior B

Celkové výsledky Junior B Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 25 45
2 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 16 41
3 54 Adam Trsek Motobikes Racing Ultima 40 2T 16 13 29
4 44 Matyáš Eliáš Smrz academy Blata 40 2T 13 15 28
5 2 Matěj Skácel AMK Pardubice UAMK VPB 90 4T 8 10 18
6 13 Marek Kindermann 0 0T 10 8 18
7 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 11 6 17
8 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 5 7 12
9 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 6 4 10
10 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 9 0 9
11 43 Ales Eder Smrz Academy Blata 40 2T 7 0 7
12 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 4 0 4
13 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 3 0 3
14 74 Ettore Parisi Malminibike Blata 40 2T 2 0 2
15 23 Patrik Holešinský Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 1 0 1
16 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 0 0 0

Kvalifikace Junior B Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 29,006
2 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 29,228 0,222 0,222
3 13 Marek Kindermann 0 0T 30,731 1,725 1,503
4 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 30,987 1,981 0,256
5 54 Adam Trsek Motobikes Racing Ultima 40 2T 31,188 2,182 0,201
6 2 Matěj Skácel AMK Pardubice UAMK VPB 90 4T 31,556 2,550 0,368
7 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 32,146 3,140 0,590
8 44 Matyáš Eliáš Smrz academy Blata 40 2T 32,257 3,251 0,111
9 43 Ales Eder Smrz Academy Blata 40 2T 32,501 3,495 0,244
10 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 32,648 3,642 0,147
11 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 32,753 3,747 0,105
12 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 35,234 6,228 2,481
13 74 Ettore Parisi Malminibike Blata 40 2T 35,671 6,665 0,437
14 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 35,849 6,843 0,178
15 23 Patrik Holešinský Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 37,121 8,115 1,272
16 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 37,289 8,283 0,168

Závod 1 Junior B Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 16
2 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 16
3 54 Adam Trsek Motobikes Racing Ultima 40 2T 16 16
4 44 Matyáš Eliáš Smrz academy Blata 40 2T 13 15
5 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 11 15
6 13 Marek Kindermann 0 0T 10 15
7 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 9 15
8 2 Matěj Skácel AMK Pardubice UAMK VPB 90 4T 8 15
9 43 Ales Eder Smrz Academy Blata 40 2T 7 15
10 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 6 15
11 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 5 14
12 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 4 14
13 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 3 14
14 74 Ettore Parisi Malminibike Blata 40 2T 2 14
15 23 Patrik Holešinský Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 1 13
16 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 0 13

Závod 2 Junior B Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 25 14
2 44 Matyáš Eliáš Smrz academy Blata 40 2T 20 - 5 = 15 14
3 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 16 14
4 54 Adam Trsek Motobikes Racing Ultima 40 2T 13 13
5 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 11 - 5 = 6 13
6 2 Matěj Skácel AMK Pardubice UAMK VPB 90 4T 10 13
7 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 9 - 5 = 4 13
8 13 Marek Kindermann 0 0T 8 12
9 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 7 12
10 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 0 0 dnf
11 43 Ales Eder Smrz Academy Blata 40 2T 0 0 dnf
12 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 0 0 dnf
13 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 0 0 dnf
14 74 Ettore Parisi Malminibike Blata 40 2T 0 0 dnf
15 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 0 0 dnf
16 23 Patrik Holešinský Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 0 0 dnf
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...

Předěžný kalendář 2019

Ahoj všem, přinášíme Vám předběžný kalendář na rok 2019...