Brno 13.05.2017 Junior open

Celkové výsledky Junior open Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 16 25 41
2 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 20 20 40
3 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 25 13 38
4 27 Lukáš Záleský Minibiková akademie Masarykova okruhu/Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT 40 2T 11 16 27
5 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 13 11 24
6 23 Martina Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 9 0 9
7 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 5 0 5
8 44 Jana Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 3 0 3

Kvalifikace Junior open Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 29,351
2 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 29,998 0,647 0,647
3 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 30,532 1,181 0,534
4 27 Lukáš Záleský Minibiková akademie Masarykova okruhu/Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT 40 2T 32,236 2,885 1,704
5 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 32,295 2,944 0,059
6 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 35,062 5,711 2,767
7 44 Jana Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 35,501 6,150 0,439
8 23 Martina Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 36,620 7,269 1,119

Závod 1 Junior open Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 25 18
2 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 20 18
3 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 16 18
4 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 13 18
5 27 Lukáš Záleský Minibiková akademie Masarykova okruhu/Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT 40 2T 11 18
6 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 10 - 5 = 5 16
7 23 Martina Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 9 15
8 44 Jana Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 8 - 5 = 3 14

Závod 2 Junior open Brno 13.05.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 25 16
2 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 20 16
3 27 Lukáš Záleský Minibiková akademie Masarykova okruhu/Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT 40 2T 16 16
4 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 13 16
5 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 11 14
6 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 0 0 dnf
7 23 Martina Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 0 0 dnf
8 44 Jana Ruttkayová Malminibike Brno Circuit Polini 40 2T 0 0 dnf
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...

Předěžný kalendář 2019

Ahoj všem, přinášíme Vám předběžný kalendář na rok 2019...