Třinec 02.09.2017 Junior A

Celkové výsledky Junior A Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 25 50
2 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 20 16 36
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 20 30
4 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 16 13 29
5 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 13 10 23
6 64 Jan Skoupý Hops Racing Team/Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 11 9 20
7 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 8 11 19
8 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 6 8 14
9 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 7 7 14
10 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 5 6 11
11 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 9 0 9
12 33 Erik Fadrus monster racing team blata 40 2T 2 3 5
13 75 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 3 2 5
14 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 4 0 4
15 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM CS racing 39 2T 1 1 2
16 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 0 0

Kvalifikace Junior A Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 32,393
2 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 33,538 1,145 1,145
3 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 33,894 1,501 0,356
4 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 33,968 1,575 0,074
5 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 33,994 1,601 0,026
6 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 34,351 1,958 0,357
7 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 34,414 2,021 0,063
8 64 Jan Skoupý Hops Racing Team/Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 34,455 2,062 0,041
9 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 34,724 2,331 0,269
10 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 36,043 3,650 1,319
11 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 35,736 3,343 -,307
12 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 37,105 4,712 1,369
13 33 Erik Fadrus monster racing team blata 40 2T 37,281 4,888 0,176
14 75 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 37,378 4,985 0,097
15 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 50,604 18,211 13,226

Závod 1 Junior A Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 14
2 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 20 14
3 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 16 14
4 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 13 14
5 64 Jan Skoupý Hops Racing Team/Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 11 14
6 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 14
7 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 9 14
8 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 8 14
9 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 7 14
10 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 6 13
11 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 5 13
12 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 4 13
13 75 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 3 14
14 33 Erik Fadrus monster racing team blata 40 2T 2 14
15 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM CS racing 39 2T 1 13
16 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 11

Závod 2 Junior A Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 14
2 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 20 14
3 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 16 14
4 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 13 14
5 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 11 14
6 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 10 14
7 64 Jan Skoupý Hops Racing Team/Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 9 14
8 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 8 13
9 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 7 13
10 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 6 13
11 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 0 7 dnf
12 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 0 3 dnf
13 33 Erik Fadrus monster racing team blata 40 2T 3 14
14 75 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 2 14
15 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM CS racing 39 2T 1 13
16 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 11
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Startovní listina
Závod za 9 dnů.
22.08 Skalica Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....

Info: 2.závod Brno ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemie jsme bohužel nuceni zrušit i druhý závod MinimotoCUPu, který se měl konat v Brně. Zůstaňte i nadále pozitivně naladěny a o dalším vývoji následujícíh závodů Vás budeme ...

Info: 1.závod Pardubice ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemii jsme nuceni první závod MinimotoCUPu zrušit. Zůstaňte však pozitivně naladěny o dalším vývoji Vás budeme informovat. Přejeme všem pevné nervy a hodně zdraví v těchto ...