Třinec 02.09.2017 Junior open

Celkové výsledky Junior open Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 25 50
2 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 13 20 33
3 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 16 13 29
4 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 11 16 27
5 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 20 0 20
6 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 8 11 19
7 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 9 10 19
8 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 10 0 10

Kvalifikace Junior open Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 32,644
2 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 32,907 0,263 0,263
3 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 32,949 0,305 0,042
4 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 32,980 0,336 0,031
5 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 33,744 1,100 0,764
6 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 34,932 2,288 1,188
7 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 40,776 8,132 5,844
8 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 43,857 11,213 3,081

Závod 1 Junior open Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 16
2 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 20 16
3 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 16 16
4 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 13 16
5 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 11 16
6 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 10 16
7 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 9 14
8 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 8 14

Závod 2 Junior open Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 8
2 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 20 8
3 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 16 8
4 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 13 8
5 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 11 7
6 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 10 7
7 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 0 0 dnf
8 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 0 0 dnf
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Startovní listina
Závod za 7 dnů.
22.08 Skalica Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....

Info: 2.závod Brno ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemie jsme bohužel nuceni zrušit i druhý závod MinimotoCUPu, který se měl konat v Brně. Zůstaňte i nadále pozitivně naladěny a o dalším vývoji následujícíh závodů Vás budeme ...