Třinec 02.09.2017 Junior open

Celkové výsledky Junior open Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 25 50
2 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 13 20 33
3 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 16 13 29
4 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 11 16 27
5 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 20 0 20
6 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 8 11 19
7 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 9 10 19
8 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 10 0 10

Kvalifikace Junior open Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 32,644
2 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 32,907 0,263 0,263
3 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 32,949 0,305 0,042
4 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 32,980 0,336 0,031
5 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 33,744 1,100 0,764
6 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 34,932 2,288 1,188
7 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 40,776 8,132 5,844
8 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 43,857 11,213 3,081

Závod 1 Junior open Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 16
2 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 20 16
3 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 16 16
4 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 13 16
5 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 11 16
6 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 10 16
7 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 9 14
8 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 8 14

Závod 2 Junior open Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 1 Daniel Tureček Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 8
2 31 Pavlína Suková MotorB!ke team Blata Ultima W40 40 2T 20 8
3 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 16 8
4 80 Lukáš Fulín Minibike Button Club Česká Kamenice Blata B1 40 2T 13 8
5 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 11 7
6 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 10 7
7 3 Markéta Klugová Malminibike akademie 40 2T 0 0 dnf
8 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 0 0 dnf
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Startovní listina
Závod za 58 dnů.
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia...

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

edit: 22.5.2019 (upraven harmonogram pátečních tréninků)

Aby jste nevypadli ze závodního tempa, už tu máme propozice na další závod. Závod se jede na okruhu v Brně a to již 1.6.2019. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE.

Článek: 1. závod 2019 Pardubice (Autor: Jan Antoni)

Minibikový šampionát minimotocup o víkendu 26.-27.4 odstartoval svým prvním podnikem na trati v Pardubicích. I přes nepříznivou předpověď počasí se přihlásil slušný počet jezdců, a tak celkový počet 69 startujících v šesti kategoriích je na minibikové závodění dobré. Předpověď počasí se navíc nevyplnila. I když chvílemi pár kapek spadlo, odjely se oba dva dny na suché trati.