Třinec 02.09.2017 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 47 Petr Trsek Motobikes Racing Blata 40 2T 25 25 50
2 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 13 20 33
3 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 20 9 29
4 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 16 11 27
5 71 Martin Jaška Blata B1 40 2T 10 16 26
6 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 11 13 24
7 84 Radek Biedrawa 2T-maniac Blata 40 2T 7 10 17
8 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 9 8 17
9 57 Martin Lánský Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 8 6 14
10 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 6 7 13
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 5 10

Kvalifikace Senior open 40 Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 47 Petr Trsek Motobikes Racing Blata 40 2T 32,386
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 32,555 0,169 0,169
3 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 32,687 0,301 0,132
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 32,941 0,555 0,254
5 84 Radek Biedrawa 2T-maniac Blata 40 2T 33,655 1,269 0,714
6 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 33,906 1,520 0,251
7 71 Martin Jaška Blata B1 40 2T 34,486 2,100 0,580
8 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 35,199 2,813 0,713
9 57 Martin Lánský Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 35,442 3,056 0,243
10 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 35,660 3,274 0,218
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 38,450 6,064 2,790

Závod 1 Senior open 40 Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 47 Petr Trsek Motobikes Racing Blata 40 2T 25 16
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 20 16
3 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 16 16
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 13 16
5 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 11 16
6 71 Martin Jaška Blata B1 40 2T 10 16
7 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 9 15
8 57 Martin Lánský Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 8 15
9 84 Radek Biedrawa 2T-maniac Blata 40 2T 7 15
10 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 6 15
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 14

Závod 2 Senior open 40 Třinec 02.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 47 Petr Trsek Motobikes Racing Blata 40 2T 25 16
2 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 20 16
3 71 Martin Jaška Blata B1 40 2T 16 16
4 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 13 16
5 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 11 16
6 84 Radek Biedrawa 2T-maniac Blata 40 2T 10 16
7 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 9 16
8 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 8 16
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 7 15
10 57 Martin Lánský Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 6 15
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 14
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Startovní listina
Závod za 26 dnů.
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: závod v Ostravě zrušen

Závod v Ostravě, který byl zařazen v předběžném kalendáři, je z důvodu nedokončení depa bohužel zrušen...

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia...

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

edit: 22.5.2019 (upraven harmonogram pátečních tréninků)

Aby jste nevypadli ze závodního tempa, už tu máme propozice na další závod. Závod se jede na okruhu v Brně a to již 1.6.2019. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE.