Pardubice 09.09.2017 Junior A

Celkové výsledky Junior A Pardubice 09.09.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 25 50
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 19 20 39
3 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 11 16 27
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 13 11 24
5 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 9 13 22
6 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 10 20
7 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 8 9 17
8 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 16 0 16
9 4 Karel Hubáček Smrz Academy VPB 4T 90A 90 4T 5 8 13
10 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 6 5 11
11 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 7 4 11
12 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 2 7 9
13 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 3 6 9
14 55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 4 3 7
15 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 1 1 2
16 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 0 0 0
17 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 0 0 0

Kvalifikace Junior A Pardubice 09.09.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 32,600
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 32,710 0,110 0,110
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 33,269 0,669 0,559
4 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 33,351 0,751 0,082
5 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 33,402 0,802 0,051
6 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 33,802 1,202 0,400
7 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 33,911 1,311 0,109
8 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 35,368 2,768 1,457
9 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 35,543 2,943 0,175
10 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 35,898 3,298 0,355
11 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 35,968 3,368 0,070
12 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 36,459 3,859 0,491
13 55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 36,579 3,979 0,120
14 4 Karel Hubáček Smrz Academy VPB 4T 90A 90 4T 36,880 4,280 0,301
15 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 37,861 5,261 0,981
16 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 41,657 9,057 3,796
17 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 47,963 15,363 6,306

Závod 1 Junior A Pardubice 09.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 14
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 - 1 = 19 14 úprava(dáme zpět)
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 16 14
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 13 14
5 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 11 14
6 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 14
7 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 9 14
8 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 8 14
9 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 7 13
10 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 6 13
11 4 Karel Hubáček Smrz Academy VPB 4T 90A 90 4T 5 13
12 55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 4 13
13 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 3 13
14 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 2 12
15 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 1 14
16 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 0 13
17 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 0 12

Závod 2 Junior A Pardubice 09.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 14 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 25 14
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 14
3 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 16 14
4 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 13 14
5 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 11 14
6 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 14
7 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 9 14
8 4 Karel Hubáček Smrz Academy VPB 4T 90A 90 4T 8 13
9 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 7 13
10 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 6 13
11 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 5 13
12 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 4 13
13 55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 3 13
14 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 0 3 dnf
15 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 1 14
16 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 0 12
17 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 0 12
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
Závod za 1 den.
15.09 Pardubice Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (4. závod České Budějovice)

Ahoj, prázdniny se přehouply do druhé poloviny a blíží se další závod MinimotoCupu. V pořadí 4tý závod sezóny odstartuje na trati v Českých Budějovicích kam MinimotoCup zavítá poprvé. Standardní propozice pro tento závod nelznete ZDE...

Článek: 3. závod Skalica (autor: Jan Antoni)
Slovenské městečko Skalica se 15.-16. června stala dějištěm dalšího podniku minibikového šampionátu minimotocup. Skalica byla třetím podnikem kalendáře a šampionát se tak tímto závodem dostal do své poloviny. Narozdíl od loňské sezóny provází krásné počasí prozatím každý odjetý víkend a nejinak tomu bylo ve Skalici. Pojďme si tedy projít závody jednotlivých kategorií...

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Edit: 11.6.2018 - upraven časový harmonogram kategorií Senior40 a Senior50

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia. Protože se závod odehrává ve městě...