Pardubice 09.09.2017 Junior A

Celkové výsledky Junior A Pardubice 09.09.2017

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 14 Jan Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 25 50
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 19 20 39
3 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 11 16 27
4 99 Tadeáš Benáček Blata 40 2T 13 11 24
5 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 9 13 22
6 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 10 20
7 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 8 9 17
8 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 16 0 16
9 4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90A 90 4T 5 8 13
10 28 Alena Klugová Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 6 5 11
11 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 7 4 11
12 91 Justýna Císařová Smrz Academy VPB 4T 90A 88 4T 2 7 9
13 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 3 6 9
14 55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 4 3 7
15 33 Erik Fadrus monster racing team polini-dm 40 2T 1 1 2
16 52 Rozárie Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 0 0 0
17 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team Blata Ultima Junior 39 2T 0 0 0

Kvalifikace Junior A Pardubice 09.09.2017

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 14 Jan Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 32,600
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 32,710 0,110 0,110
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 33,269 0,669 0,559
4 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 33,351 0,751 0,082
5 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 33,402 0,802 0,051
6 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 33,802 1,202 0,400
7 99 Tadeáš Benáček Blata 40 2T 33,911 1,311 0,109
8 28 Alena Klugová Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 35,368 2,768 1,457
9 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 35,543 2,943 0,175
10 91 Justýna Císařová Smrz Academy VPB 4T 90A 88 4T 35,898 3,298 0,355
11 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 35,968 3,368 0,070
12 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 36,459 3,859 0,491
13 55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 36,579 3,979 0,120
14 4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90A 90 4T 36,880 4,280 0,301
15 33 Erik Fadrus monster racing team polini-dm 40 2T 37,861 5,261 0,981
16 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team Blata Ultima Junior 39 2T 41,657 9,057 3,796
17 52 Rozárie Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 47,963 15,363 6,306

Závod 1 Junior A Pardubice 09.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 14 Jan Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 14
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 - 1 = 19 14 úprava(dáme zpět)
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 16 14
4 99 Tadeáš Benáček Blata 40 2T 13 14
5 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 11 14
6 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 14
7 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 9 14
8 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 8 14
9 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 7 13
10 28 Alena Klugová Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 6 13
11 4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90A 90 4T 5 13
12 55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 4 13
13 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 3 13
14 91 Justýna Císařová Smrz Academy VPB 4T 90A 88 4T 2 12
15 33 Erik Fadrus monster racing team polini-dm 40 2T 1 14
16 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team Blata Ultima Junior 39 2T 0 13
17 52 Rozárie Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 0 12

Závod 2 Junior A Pardubice 09.09.2017

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 14 Jan Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 14
2 64 Jan Skoupý Malminibike Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 14
3 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 16 14
4 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 13 14
5 99 Tadeáš Benáček Blata 40 2T 11 14
6 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 14
7 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 9 14
8 4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90A 90 4T 8 13
9 91 Justýna Císařová Smrz Academy VPB 4T 90A 88 4T 7 13
10 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 6 13
11 28 Alena Klugová Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 5 13
12 57 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Elite J.R. 40 2T 4 13
13 55 Laura Mátlová Malminibike Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 3 13
14 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team DM-CS Racing 40 2T 0 3 dnf
15 33 Erik Fadrus monster racing team polini-dm 40 2T 1 14
16 52 Rozárie Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 0 12
17 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team Blata Ultima Junior 39 2T 0 12
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 68 dnů.
12.05 Třinec Startovní listina
02.06 Brno Startovní listina
16.06 Skalica Startovní listina
18.08 České Budějovice Startovní listina
15.09 Pardubice Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Sezóna 2018

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2018 a dále tak jako každý rok aktivací a registrací jezdců do následující sezóny...

Předvánoční info

Zdravíme všechny jezdce, děti, tatínky, maminky, mechaniky, sponzory a fanoušky. Od konce sezóny uběhly teprve dva měsíce, nicméně je na čase věnovat pozornost sezóně nadcházející. V roce 2018 doznají drobných změn sportovní i technická pravidla.

článek: 6. závod Brno "GRAND FINALE" (autor: Jan Antoni)

Na brněnské minibikové trati v areálu Masarykova okruhu se o víkendu 22. - 23. září konal závěrečný podnik šampionátu minimotocup který se konal s podporou města Brna a pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála. Ve většině kategorií nebylo ještě o letošních mistrech rozhodnuto...