Brno 13.05.2018 Junior B

Celkové výsledky Junior B Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 25 50
2 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 20 40
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 16 13 29
4 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 11 16 27
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 13 11 24
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 10 20
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 9 9 18
8 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 8 7 15
9 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 5 8 13
10 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 6 4 10
11 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 7 3 10
12 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 3 6 9
13 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 4 5 9

Kvalifikace Junior B Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 28,115
2 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 28,913 0,798 0,798
3 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 29,048 0,933 0,135
4 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 29,796 1,681 0,748
5 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 29,964 1,849 0,168
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 30,886 2,771 0,922
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 31,078 2,963 0,192
8 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 31,800 3,685 0,722
9 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 32,079 3,964 0,279
10 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 32,583 4,468 0,504
11 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 32,684 4,569 0,101
12 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 33,236 5,121 0,552
13 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 33,535 5,420 0,299

Závod 1 Junior B Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 17
2 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 17
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 16 17
4 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 13 17
5 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 11 17
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 16
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 9 16
8 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 8 15
9 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 7 15
10 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 6 15
11 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 5 15
12 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 4 15
13 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 3 15

Závod 2 Junior B Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 17
2 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 17
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 16 17
4 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 13 17
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 11 17
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 16
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 9 16
8 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 8 16
9 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 7 15
10 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 6 15
11 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 5 15
12 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 4 15
13 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 3 12
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Startovní listina
Závod za 7 dnů.
22.08 Skalica Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....

Info: 2.závod Brno ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemie jsme bohužel nuceni zrušit i druhý závod MinimotoCUPu, který se měl konat v Brně. Zůstaňte i nadále pozitivně naladěny a o dalším vývoji následujícíh závodů Vás budeme ...