Brno 13.05.2018 Junior open

Celkové výsledky Junior open Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 25 25 50
2 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 16 16 32
3 27 Lukáš Záleský Minibiková akademie Masarykova okruhu/Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT 40 2T 20 8 28
4 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 10 13 23
5 47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 13 10 23
6 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 11 11 22
7 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 0 20 20
8 74 Ettore Parisi Detonettore racing team Bláta 40 2T 9 9 18
9 96 Ondřej Chmela Blata Origami B1 40 2T 8 7 15

Kvalifikace Junior open Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 28,543
2 27 Lukáš Záleský Minibiková akademie Masarykova okruhu/Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT 40 2T 29,730 1,187 1,187
3 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 31,444 2,901 1,714
4 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 32,019 3,476 0,575
5 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 32,048 3,505 0,029
6 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 32,464 3,921 0,416
7 47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 32,588 4,045 0,124
8 74 Ettore Parisi Detonettore racing team Bláta 40 2T 33,371 4,828 0,783
9 96 Ondřej Chmela Blata Origami B1 40 2T 37,964 9,421 4,593

Závod 1 Junior open Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 25 19
2 27 Lukáš Záleský Minibiková akademie Masarykova okruhu/Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT 40 2T 20 19
3 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 16 18
4 47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 13 18
5 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 11 18
6 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 10 17
7 74 Ettore Parisi Detonettore racing team Bláta 40 2T 9 16
8 96 Ondřej Chmela Blata Origami B1 40 2T 8 15
9 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 0 11 dnf

Závod 2 Junior open Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 25 19
2 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 18
3 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 16 18
4 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 13 18
5 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 11 18
6 47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 10 18
7 74 Ettore Parisi Detonettore racing team Bláta 40 2T 9 16
8 27 Lukáš Záleský Minibiková akademie Masarykova okruhu/Monster Racing Team Blata B1 Origami KIT 40 2T 8 16
9 96 Ondřej Chmela Blata Origami B1 40 2T 7 16
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...

Předěžný kalendář 2019

Ahoj všem, přinášíme Vám předběžný kalendář na rok 2019...