Brno 13.05.2018 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 25 50
2 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 20 20 40
3 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 13 16 29
4 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 16 13 29
5 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 10 11 21
6 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 11 10 21
7 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 8 9 17
8 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 8 17
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 7 7 14
10 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 5 6 11
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 6 5 11
12 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 4 7
13 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 4 2 6
14 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 0 3 3
15 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 0 0

Kvalifikace Senior open 40 Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 28,272
2 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 28,352 0,080 0,080
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 28,967 0,695 0,615
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 29,146 0,874 0,179
5 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 29,372 1,100 0,226
6 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 29,454 1,182 0,082
7 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 29,695 1,423 0,241
8 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 30,076 1,804 0,381
9 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 30,402 2,130 0,326
10 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 31,453 3,181 1,051
11 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 31,839 3,567 0,386
12 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 32,932 4,660 1,093
13 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 35,099 6,827 2,167
14 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 35,578 7,306 0,479
15 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 35,826 7,554 0,248

Závod 1 Senior open 40 Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 11
2 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 20 11
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 16 11
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 13 11
5 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 11 11
6 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 10 11
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 11
8 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 8 11
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 7 10
10 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 6 10
11 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 5 10
12 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 4 10
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 9
14 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 0 0 dnf
15 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Senior open 40 Brno 13.05.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 19
2 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 20 19
3 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 16 19
4 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 13 19
5 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 11 19
6 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 10 19
7 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 9 19
8 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 8 19
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 7 18
10 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 6 17
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 17
12 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 4 16
13 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 3 15
14 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 2 15
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 36 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...