Skalica 16.06.2018 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 Skalica 16.06.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 25 25 50
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 20 16 36
3 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 13 20 33
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 16 13 29
5 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 10 11 21
6 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 9 10 19
7 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 8 9 17
8 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 6 7 13
9 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 7 6 13
10 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 11 0 11
11 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 0 8 8

Kvalifikace Senior open 40 Skalica 16.06.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 26,080
2 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 26,929 0,849 0,849
3 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 27,189 1,109 0,260
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 27,227 1,147 0,038
5 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 27,651 1,571 0,424
6 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 28,323 2,243 0,672
7 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 30,325 4,245 2,002
8 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 30,625 4,545 0,300
9 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 31,699 5,619 1,074
10 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 32,188 6,108 0,489
11 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 33,209 7,129 1,021

Závod 1 Senior open 40 Skalica 16.06.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 25 16
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 20 16
3 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 16 16
4 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 13 16
5 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 11 16
6 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 10 15
7 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 9 14
8 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 8 14
9 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 7 13
10 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 6 13
11 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 0 6 dnf

Závod 2 Senior open 40 Skalica 16.06.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 25 16
2 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 20 16
3 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 16 16
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 13 16
5 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 11 15
6 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 10 14
7 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 9 14
8 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 8 14
9 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 7 13
10 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 6 12
11 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 0 6 dnf
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Startovní listina
Závod za 9 dnů.
22.08 Skalica Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....

Info: 2.závod Brno ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemie jsme bohužel nuceni zrušit i druhý závod MinimotoCUPu, který se měl konat v Brně. Zůstaňte i nadále pozitivně naladěny a o dalším vývoji následujícíh závodů Vás budeme ...

Info: 1.závod Pardubice ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemii jsme nuceni první závod MinimotoCUPu zrušit. Zůstaňte však pozitivně naladěny o dalším vývoji Vás budeme informovat. Přejeme všem pevné nervy a hodně zdraví v těchto ...