České Budějovice 18.08.2018 Junior A

Celkové výsledky Junior A České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 25 25 50
2 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 13 20 33
3 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 16 16 32
4 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 20 5 25
5 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 13 23
6 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 11 11 22
7 12 Nicolas Zanin 0 0T 9 10 19
8 7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima 40 2T 8 8 16
9 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 6 9 15
10 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 7 6 13
11 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 5 7 12
12 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4 40 2T 4 4 8
13 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 3 3 6
14 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima 40 2T 2 1 3
15 10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 0 2 2
16 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 1 0 1
17 49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata ultima 39 2T 0 0 0
18 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 0 0

Kvalifikace Junior A České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 28,553
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 28,952 0,399 0,399
3 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 29,016 0,463 0,064
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 29,405 0,852 0,389
5 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 29,580 1,027 0,175
6 12 Nicolas Zanin 0 0T 30,268 1,715 0,688
7 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 30,455 1,902 0,187
8 7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima 40 2T 30,498 1,945 0,043
9 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 31,020 2,467 0,522
10 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 31,307 2,754 0,287
11 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4 40 2T 33,301 4,748 1,994
12 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 34,409 5,856 1,108
13 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima 40 2T 37,977 9,424 3,568
14 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 38,738 10,185 0,761
15 49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata ultima 39 2T 39,389 10,836 0,651
16 10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 39,416 10,863 0,027
17 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 42,577 14,024 3,161
18 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T dnf

Závod 1 Junior A České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 25 19
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 20 19
3 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 16 19
4 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 13 19
5 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 11 19
6 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 10 19
7 12 Nicolas Zanin 0 0T 9 19
8 7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima 40 2T 8 18
9 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 7 18
10 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 6 18
11 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 5 18
12 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4 40 2T 4 16
13 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 3 16
14 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima 40 2T 2 15
15 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 1 14
16 49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata ultima 39 2T 0 14
17 10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 0 14
18 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 14

Závod 2 Junior A České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 25 19
2 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 20 19
3 79 Adam Vyskočil SMRZ ACADEMY Blata Ultima 40 2T 16 19
4 20 Jindřich Škopek Smrz Academy Blata ultima 40 2T 13 19
5 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 11 19
6 12 Nicolas Zanin 0 0T 10 19
7 33 Erik Fadrus monster racing team Pasini/VPB 4T 90A 90 4T 9 18
8 7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima 40 2T 8 18
9 35 Justýna Císařová VPB 4T 90A 88 4T 7 18
10 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 6 18
11 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 5 16
12 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4 40 2T 4 16
13 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 3 16
14 10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 2 16
15 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima 40 2T 1 15
16 49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata ultima 39 2T 0 14
17 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 0 14
18 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 0 14
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 8 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

info: Standardní propozice Pardubice (1.závod)

Ahoj Všem. Jak ten čas letí, připádá nám, že jsme včera dojeli závody 2018 a přitom za 14 dní zahájíme sezónu 2019 prvním závodem v Pardubicích. Doufám, že jste přípravu nepodcenili a vyrazíte na první závody ve velkém stylu. Zde v tomto článku naleznete ke stažení a přečtení standardní propozice k závodu...

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...