České Budějovice 18.08.2018 Junior B

Celkové výsledky Junior B České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 25 45
2 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 11 36
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 13 20 33
4 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 16 16 32
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 11 13 24
6 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 9 10 19
7 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 9 19
8 43 Ales Eder Smrz Academy Blata 40 2T 8 8 16
9 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 7 6 13
10 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 4 7 11
11 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 6 5 11
12 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 5 4 9
13 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 3 3

Kvalifikace Junior B České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 27,150
2 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 27,374 0,224 0,224
3 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 27,945 0,795 0,571
4 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 28,307 1,157 0,362
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 28,338 1,188 0,031
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 28,824 1,674 0,486
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 29,762 2,612 0,938
8 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 29,795 2,645 0,033
9 43 Ales Eder Smrz Academy Blata 40 2T 30,039 2,889 0,244
10 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 30,807 3,657 0,768
11 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 30,896 3,746 0,089
12 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 31,315 4,165 0,419
13 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 32,356 5,206 1,041

Závod 1 Junior B České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 19
2 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 19
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 16 19
4 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 13 19
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 11 19
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 18
7 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 9 18
8 43 Ales Eder Smrz Academy Blata 40 2T 8 17
9 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 7 17
10 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 6 17
11 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 5 16
12 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 4 16

Závod 2 Junior B České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 25 19
2 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 20 19
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 16 19
4 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 13 19
5 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 11 19
6 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 10 18
7 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 9 18
8 43 Ales Eder Smrz Academy Blata 40 2T 8 18
9 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 7 18
10 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 6 18
11 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 5 18
12 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 4 17
13 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 3 15
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 8 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

info: Standardní propozice Pardubice (1.závod)

Ahoj Všem. Jak ten čas letí, připádá nám, že jsme včera dojeli závody 2018 a přitom za 14 dní zahájíme sezónu 2019 prvním závodem v Pardubicích. Doufám, že jste přípravu nepodcenili a vyrazíte na první závody ve velkém stylu. Zde v tomto článku naleznete ke stažení a přečtení standardní propozice k závodu...

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...