České Budějovice 18.08.2018 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 25 25 50
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 13 20 33
3 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 20 13 33
4 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 16 32
5 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 10 11 21
6 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 11 10 21
7 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 9 9 18
8 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 6 8 14
9 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 7 7 14
10 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 8 6 14

Kvalifikace Senior open 40 České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 27,187
2 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 28,207 1,020 1,020
3 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 28,473 1,286 0,266
4 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 28,620 1,433 0,147
5 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 28,978 1,791 0,358
6 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 29,369 2,182 0,391
7 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 30,916 3,729 1,547
8 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 31,349 4,162 0,433
9 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 33,307 6,120 1,958
10 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T -:27,187 -:33,307

Závod 1 Senior open 40 České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 25 22
2 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 20 22
3 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 21
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 13 21
5 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 11 21
6 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 10 20
7 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 9 20
8 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 8 18
9 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 7 16
10 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 6 10

Závod 2 Senior open 40 České Budějovice 18.08.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 25 22
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 20 21
3 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 21
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 13 21
5 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 11 21
6 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 10 20
7 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 9 19
8 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 8 19
9 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 7 19
10 77 Jan Mejstřík GIPSMonáže Mejstřík Blata Elite 40 2T 6 17
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Výsledky
22.08 Skalica Startovní listina
Závod za 48 dnů.
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Novinky

Článek: 1. závod 2020 Brno (Autor: Jan Antoni)

Ve dnech 12.-13. června se konal na minibikové trati brněnského Masarykova okruhu první díl letošního ročníku šampionátu minimotocup. Letošní sezóna tak odstartovala nezvykle pozdě z všem známého důvodu. Celý podnik provázelo skutečně letní počasí a na účastníky čekal...

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....