Pardubice 15.09.2018 Junior A

Celkové výsledky Junior A Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 25 25 50
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 20 20 40
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 16 16 32
4 7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima 40 2T 13 13 26
5 22 Nicolas Zanin Riding School Lukas Pesek VPB4T 90 4T 11 11 22
6 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4 40 2T 10 9 19
7 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima 40 2T 9 8 17
8 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM CS racing 39 2T 7 7 14
9 14 Nicolas Salač 40 2T 8 6 14
10 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 0 10 10
11 10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 6 4 10
12 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 5 3 8
13 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 0 5 5
14 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 3 2 5
15 49 Pavel Smítka Smrž Academy Vpb 4T 90 4T 4 1 5

Kvalifikace Junior A Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 31,952
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 32,044 0,092 0,092
3 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 32,437 0,485 0,393
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 32,687 0,735 0,250
5 7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima 40 2T 33,225 1,273 0,538
6 22 Nicolas Zanin Riding School Lukas Pesek VPB4T 90 4T 33,987 2,035 0,762
7 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 34,198 2,246 0,211
8 14 Nicolas Salač 40 2T 38,100 6,148 3,902
9 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM CS racing 39 2T 38,705 6,753 0,605
10 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4 40 2T 39,056 7,104 0,351
11 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima 40 2T 39,362 7,410 0,306
12 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 40,044 8,092 0,682
13 10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 41,842 9,890 1,798
14 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 44,183 12,231 2,341
15 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 44,366 12,414 0,183

Závod 1 Junior A Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 25 14
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 20 14
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 16 14
4 7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima 40 2T 13 14
5 22 Nicolas Zanin Riding School Lukas Pesek VPB4T 90 4T 11 14
6 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4 40 2T 10 14
7 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima 40 2T 9 14
8 14 Nicolas Salač 40 2T 8 14
9 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM CS racing 39 2T 7 14
10 10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 6 14
11 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 5 13
12 49 Pavel Smítka Smrž Academy Vpb 4T 90 4T 4 13
13 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 3 13
14 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 0 9 dnf
15 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Junior A Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vit Bromovsky.jun Ridingschool LUKAS PESEK VPB 4T 90A 88 4T 25 14
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 20 14
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 16 14
4 7 Roman Durdis Ridingschool LUKAS PESEK Blata Ultima 40 2T 13 14
5 22 Nicolas Zanin Riding School Lukas Pesek VPB4T 90 4T 11 14
6 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 10 13
7 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini GP4 40 2T 9 14
8 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS motosport Blata ultima 40 2T 8 14
9 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM CS racing 39 2T 7 14
10 14 Nicolas Salač 40 2T 6 14
11 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 5 14
12 10 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 4 13
13 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 3 13
14 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 2 13
15 49 Pavel Smítka Smrž Academy Vpb 4T 90 4T 1 13
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Startovní listina
Závod za 7 dnů.
22.08 Skalica Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....

Info: 2.závod Brno ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemie jsme bohužel nuceni zrušit i druhý závod MinimotoCUPu, který se měl konat v Brně. Zůstaňte i nadále pozitivně naladěny a o dalším vývoji následujícíh závodů Vás budeme ...