Pardubice 15.09.2018 Junior A

Celkové výsledky Junior A Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 25 25 50
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 20 20 40
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 16 16 32
4 39 Roman Durdis FRROD racing team Blata Ultima 40 2T 13 13 26
5 12 Nicolas Zanin 0 0T 11 11 22
6 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini carena 910 40 2T 10 9 19
7 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 9 8 17
8 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 7 7 14
9 14 Nicolas Salač 40 2T 8 6 14
10 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 0 10 10
11 51 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 6 4 10
12 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 5 3 8
13 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 0 5 5
14 75 Štěpán Hubička Brno Circuit JRT Blata 40 2T 3 2 5
15 49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata 2,6 39 2T 4 1 5

Kvalifikace Junior A Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 50 Jan Gurecký Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 31,952
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 32,044 0,092 0,092
3 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 32,437 0,485 0,393
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 32,687 0,735 0,250
5 39 Roman Durdis FRROD racing team Blata Ultima 40 2T 33,225 1,273 0,538
6 12 Nicolas Zanin 0 0T 33,987 2,035 0,762
7 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 34,198 2,246 0,211
8 14 Nicolas Salač 40 2T 38,100 6,148 3,902
9 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 38,705 6,753 0,605
10 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini carena 910 40 2T 39,056 7,104 0,351
11 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 39,362 7,410 0,306
12 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 40,044 8,092 0,682
13 51 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 41,842 9,890 1,798
14 75 Štěpán Hubička Brno Circuit JRT Blata 40 2T 44,183 12,231 2,341
15 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 44,366 12,414 0,183

Závod 1 Junior A Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 25 14
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 20 14
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 16 14
4 39 Roman Durdis FRROD racing team Blata Ultima 40 2T 13 14
5 12 Nicolas Zanin 0 0T 11 14
6 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini carena 910 40 2T 10 14
7 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 9 14
8 14 Nicolas Salač 40 2T 8 14
9 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 7 14
10 51 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 6 14
11 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 5 13
12 49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata 2,6 39 2T 4 13
13 75 Štěpán Hubička Brno Circuit JRT Blata 40 2T 3 13
14 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 0 9 dnf
15 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Junior A Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 3 Vit Bromovsky.jun vitoracing VPB 4T 90A 88 4T 25 14
2 2 Viktor Čech ZC RACING Blata 40 2T 20 14
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 16 14
4 39 Roman Durdis FRROD racing team Blata Ultima 40 2T 13 14
5 12 Nicolas Zanin 0 0T 11 14
6 18 Dita Štipčáková Blata Ultima 40 2T 10 13
7 74 Martin Hollas Smrž Academy Polini carena 910 40 2T 9 14
8 52 Rozárka Plíšková motoFULL-GAS racing Blata elite 40 2T 8 14
9 44 Zuzana Dobrovodská eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu Blata Ultima Junior 39 2T 7 14
10 14 Nicolas Salač 40 2T 6 14
11 69 Matyáš Bařina Smrž academy Polini 40 2T 5 14
12 51 Šimon Kučeřík Region Racing team Blata Ultima 40 2T 4 13
13 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Elite 40 2T 3 13
14 75 Štěpán Hubička Brno Circuit JRT Blata 40 2T 2 13
15 49 Pavel Smítka Smrž Academy Blata 2,6 39 2T 1 13
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...

Předěžný kalendář 2019

Ahoj všem, přinášíme Vám předběžný kalendář na rok 2019...