Pardubice 15.09.2018 Junior B

Celkové výsledky Junior B Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 13 25 38
2 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 16 36
3 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 11 20 31
4 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 16 13 29
5 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 25
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 11 21
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 8 10 18
8 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 9 9 18
9 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 7 8 15
10 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 5 7 12
11 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 6 6 12
12 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 4 4 8
13 4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90 90 4T 0 5 5
14 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 2 3 5
15 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 3 2 5

Kvalifikace Junior B Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 30,511
2 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 31,281 0,770 0,770
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 31,662 1,151 0,381
4 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 31,838 1,327 0,176
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 31,892 1,381 0,054
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 30,706 0,195 -1,186
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 33,137 2,626 2,431
8 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 33,542 3,031 0,405
9 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 34,268 3,757 0,726
10 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 34,861 4,350 0,593
11 4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90 90 4T 34,985 4,474 0,124
12 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 35,415 4,904 0,430
13 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 35,494 4,983 0,079
14 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 35,504 4,993 0,010
15 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 48,632 18,121 13,128

Závod 1 Junior B Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 14
2 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 14
3 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 16 14
4 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 13 14
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 11 14
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 14
7 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 9 14
8 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 8 13
9 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 7 13
10 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 6 13
11 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 5 13
12 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 4 13
13 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 3 13
14 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 2 12
15 4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90 90 4T 0 5 dnf

Závod 2 Junior B Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 25 14
2 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 20 14
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 16 14
4 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 13 14
5 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 11 14
6 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 10 14
7 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 9 14
8 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 8 14
9 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 7 13
10 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 6 13
11 4 Karel Hubáček Minibikers Racing Team VPB 4T 90 90 4T 5 13
12 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 4 13
13 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 3 13
14 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 2 13
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Startovní listina
Závod za 7 dnů.
22.08 Skalica Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....

Info: 2.závod Brno ZRUŠEN

Z důvodů corovinové epidemie jsme bohužel nuceni zrušit i druhý závod MinimotoCUPu, který se měl konat v Brně. Zůstaňte i nadále pozitivně naladěny a o dalším vývoji následujícíh závodů Vás budeme ...