Pardubice 15.09.2018 Junior B

Celkové výsledky Junior B Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 13 25 38
2 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 16 36
3 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 11 20 31
4 64 Jan Skoupý Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 16 13 29
5 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 25
6 4 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 11 21
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 8 10 18
8 37 Samuel Valta 90 4T 9 9 18
9 65 Jan Verner 0 0T 7 8 15
10 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 5 7 12
11 21 Adam Milan Crhák Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 6 6 12
12 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 4 4 8
13 40 Karel Hubáček 0 4T 0 5 5
14 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 2 3 5
15 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 3 2 5

Kvalifikace Junior B Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 30,511
2 64 Jan Skoupý Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 31,281 0,770 0,770
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 31,662 1,151 0,381
4 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 31,838 1,327 0,176
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 31,892 1,381 0,054
6 4 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 30,706 0,195 -1,186
7 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 33,137 2,626 2,431
8 37 Samuel Valta 90 4T 33,542 3,031 0,405
9 65 Jan Verner 0 0T 34,268 3,757 0,726
10 21 Adam Milan Crhák Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 34,861 4,350 0,593
11 40 Karel Hubáček 0 4T 34,985 4,474 0,124
12 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 35,415 4,904 0,430
13 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 35,494 4,983 0,079
14 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 35,504 4,993 0,010
15 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 48,632 18,121 13,128

Závod 1 Junior B Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 10 Michal Prokeš JRT Brno Circuit Blata 40 2T 25 14
2 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 14
3 64 Jan Skoupý Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 16 14
4 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 13 14
5 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 11 14
6 4 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 10 14
7 37 Samuel Valta 90 4T 9 14
8 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 8 13
9 65 Jan Verner 0 0T 7 13
10 21 Adam Milan Crhák Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 6 13
11 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 5 13
12 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 4 13
13 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 3 13
14 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 2 12
15 40 Karel Hubáček 0 4T 0 5 dnf

Závod 2 Junior B Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 25 14
2 77 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 40 2T 20 14
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 16 14
4 64 Jan Skoupý Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 13 14
5 4 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 11 14
6 7 Sebastian Vrubel DUC-moto Blata 40 2T 10 14
7 37 Samuel Valta 90 4T 9 14
8 65 Jan Verner 0 0T 8 14
9 6 Karolína Vágnerová Blata Ultima 40 2T 7 13
10 21 Adam Milan Crhák Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 6 13
11 40 Karel Hubáček 0 4T 5 13
12 83 Adam Donut Filipín Minibike akademie Brno Circuit DM - CS Racing 40 2T 4 13
13 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 3 13
14 94 Vít Ruttkay Malminibike Brno Circuit NG 40 2T 2 13
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...

Předěžný kalendář 2019

Ahoj všem, přinášíme Vám předběžný kalendář na rok 2019...