Pardubice 15.09.2018 Junior open

Celkové výsledky Junior open Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 25 25 50
2 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 20 20 40
3 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 16 16 32
4 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 13 13 26
5 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 9 11 20
6 47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 10 10 20
7 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 11 0 11
8 96 Ondřej Chmela Blata Origami B1 40 2T 0 9 9

Kvalifikace Junior open Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 31,319
2 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 32,234 0,915 0,915
3 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 32,618 1,299 0,384
4 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 32,376 1,057 -,242
5 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 33,236 1,917 0,860
6 47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 34,375 3,056 1,139
7 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 34,719 3,400 0,344
8 96 Ondřej Chmela Blata Origami B1 40 2T 50,000 18,681 15,281

Závod 1 Junior open Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 25 16
2 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 20 16
3 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 16 16
4 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 13 16
5 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 11 15
6 47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 10 15
7 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 9 14
8 96 Ondřej Chmela Blata Origami B1 40 2T 0 3 dnf

Závod 2 Junior open Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 11 Vojtěch Vyzibla Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 25 16
2 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 20 16
3 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 16 16
4 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 13 16
5 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 11 16
6 47 David Filipín Minibike akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 10 15
7 96 Ondřej Chmela Blata Origami B1 40 2T 9 13
8 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 0 5 dnf
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 36 dnů.
01.06 Brno Startovní listina
15.06 Skalica Startovní listina
24.08 Ostrava(nepotvrzeno) Startovní listina
14.09 Pardubice Startovní listina
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Sezóna 2019

Přípravy sezóny jsou v plném proudu a začneme zveřejněním oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2019. Kalendář závodů naleznete v pravé části webu nebo ZDE.

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...