Pardubice 15.09.2018 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 20 45
2 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 16 25 41
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 16 36
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata B2 Origami 40 2T 10 13 23
5 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 13 10 23
6 37 Jakub Novák Kubee37 racing team polini 40 2T 11 11 22
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 9 18
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 8 7 15
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 6 8 14
10 78 Michael Holinger Minibike Liberec Blata Origami B1 40 2T 7 6 13
11 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 5 4 9
12 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 4 2 6
13 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 0 5 5
14 44 Eduard Florian Blata Origami B1 40 2T 0 3 3
15 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 2 1 3
16 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 0 3

Kvalifikace Senior open 40 Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 30,576
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 31,323 0,747 0,747
3 37 Jakub Novák Kubee37 racing team polini 40 2T 31,529 0,953 0,206
4 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 31,706 1,130 0,177
5 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata B2 Origami 40 2T 31,755 1,179 0,049
6 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 32,395 1,819 0,640
7 78 Michael Holinger Minibike Liberec Blata Origami B1 40 2T 32,577 2,001 0,182
8 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 32,593 2,017 0,016
9 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 32,693 2,117 0,100
10 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 32,818 2,242 0,125
11 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 33,852 3,276 1,034
12 44 Eduard Florian Blata Origami B1 40 2T 35,354 4,778 1,502
13 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 35,414 4,838 0,060
14 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 36,674 6,098 1,260
15 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 37,083 6,507 0,409
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T dnf

Závod 1 Senior open 40 Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 16
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 16
3 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 16 16
4 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 13 16
5 37 Jakub Novák Kubee37 racing team polini 40 2T 11 16
6 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata B2 Origami 40 2T 10 16
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 16
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 8 15
9 78 Michael Holinger Minibike Liberec Blata Origami B1 40 2T 7 15
10 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 6 15
11 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 5 15
12 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 4 14
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 14
14 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 2 11
15 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 0 2 dnf
16 44 Eduard Florian Blata Origami B1 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Senior open 40 Pardubice 15.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Origami B1 40 2T 25 16
2 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 20 16
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 16 16
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata B2 Origami 40 2T 13 16
5 37 Jakub Novák Kubee37 racing team polini 40 2T 11 16
6 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 10 16
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 15
8 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 8 15
9 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 7 15
10 78 Michael Holinger Minibike Liberec Blata Origami B1 40 2T 6 15
11 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 5 15
12 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 4 15
13 44 Eduard Florian Blata Origami B1 40 2T 3 14
14 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 2 14
15 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 1 14
16 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 0 13
Kalendář závodů 2018
28.04 Pardubice Výsledky
13.05 Brno Výsledky
16.06 Skalica Výsledky
18.08 České Budějovice Výsledky
15.09 Pardubice Výsledky
29.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Fotogalerie 2018

Ahojte všichni, zima je v plném proudu, tak jsme se rozhodli doplnit a aktualizovat web. V sekci fotogalerie, najdete přidané fotky z loňské sezóny ZDE. Je potřeba si trošku zavzpomínat a naladit se na tu nadcházející :) 
Všechny fotky jsou od našeho "dvorního" fotografa Pavla Nejezchleby...

PF2019

Jménem celého realizačního týmu bychom Vám chtěli poděkovat za přízeň v letošní sezóně. Zároveň bychom Vám rádi popřáli pěkné svátky, malým závodníkům bohatého ježíška a vše dobré do nového roku 2019, ať je stejně tak úspěšný jako přechozí. Na závěr bychom chtěli poděkovat všem příznivcům, sponzorům a také všem, kteří se podíleli na seriálu jako celku...

Předěžný kalendář 2019

Ahoj všem, přinášíme Vám předběžný kalendář na rok 2019...