Brno 29.09.2018 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 Brno 29.09.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 20 25 45
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 25 11 36
3 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 16 32
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 11 20 31
5 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 13 13 26
6 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 10 10 20
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 9 18
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 8 8 16
9 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 7 6 13
10 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 5 10
11 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 6 4 10
12 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 2 7 9
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 3 6
14 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 4 0 4
15 17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1 40 2T 1 2 3
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 0 0 0

Kvalifikace Senior open 40 Brno 29.09.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 28,484
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 29,033 0,549 0,549
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 29,079 0,595 0,046
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 29,113 0,629 0,034
5 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 29,205 0,721 0,092
6 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 30,229 1,745 1,024
7 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 30,443 1,959 0,214
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 30,910 2,426 0,467
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 30,959 2,475 0,049
10 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 31,069 2,585 0,110
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 32,794 4,310 1,725
12 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 32,909 4,425 0,115
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 33,954 5,470 1,045
14 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 34,053 5,569 0,099
15 17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1 40 2T 40,470 11,986 6,417
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T dnf

Závod 1 Senior open 40 Brno 29.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 25 19
2 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 20 19
3 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 19
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 13 19
5 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 11 19
6 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 10 19
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 19
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 8 18
9 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 7 18 +10sec.
10 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 6 17
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 17
12 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 4 16
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 16
14 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 2 15
15 17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1 40 2T 1 14
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Senior open 40 Brno 29.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 19
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 20 19
3 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 19
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team Polini GP1 40 2T 13 19
5 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 11 19
6 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 10 18
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 18
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 8 18
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 7 18
10 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 6 18
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 17
12 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 4 17
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 16
14 17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1 40 2T 2 14
15 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 0 8 dnf
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 0 8 dnf
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Výsledky
28.09 Brno Výsledky

Celkové výsledky

Novinky

Článek: 4. závod 2019 Pardubice (Autor: Jan Antoni)

Předposlední závod letošního seriálu má za sebou minibikový šampionát minimotocup. Ten se odjel 14. září po téměř tříměsíční pauze na trati v Pardubicích a naznačil mnohé v bojích o celkové pořadí. Na podnik přijelo ve všech třídách celkem 67 jezdců...

Info: Standardní propozice Brno (5.závod)

Zdravím a pozdravuji, příští týden 28.9.2017 se jede finálový závod MinimotoCupu roku 2019. K závodu jsou potřeba propozice, tak tady jsou...

Info: Standardní propozice (4. závod Pardubice)

Hola, hola, závod volá. Prázdniny utekly jako voda a kromě toho, že začíná nový školní rok, především začíná druhá polovina sezóny minimotocupu. Co chybý? Přihlásit se na závod v Pardubicích. Jóóó a standardní propozice...