Brno 29.09.2018 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 Brno 29.09.2018

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 20 25 45
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 25 11 36
3 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 16 32
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 11 20 31
5 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 13 13 26
6 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 10 10 20
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 9 18
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 8 8 16
9 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 7 6 13
10 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 5 10
11 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 6 4 10
12 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 2 7 9
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 3 6
14 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 4 0 4
15 17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1 40 2T 1 2 3
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 0 0 0

Kvalifikace Senior open 40 Brno 29.09.2018

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 28,484
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 29,033 0,549 0,549
3 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 29,079 0,595 0,046
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 29,113 0,629 0,034
5 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 29,205 0,721 0,092
6 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 30,229 1,745 1,024
7 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 30,443 1,959 0,214
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 30,910 2,426 0,467
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 30,959 2,475 0,049
10 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 31,069 2,585 0,110
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 32,794 4,310 1,725
12 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 32,909 4,425 0,115
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 33,954 5,470 1,045
14 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 34,053 5,569 0,099
15 17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1 40 2T 40,470 11,986 6,417
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T dnf

Závod 1 Senior open 40 Brno 29.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 25 19
2 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 20 19
3 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 19
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 13 19
5 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 11 19
6 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 10 19
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 19
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 8 18
9 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 7 18 +10sec.
10 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 6 17
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 17
12 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 4 16
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 16
14 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 2 15
15 17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1 40 2T 1 14
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 0 0 dnf

Závod 2 Senior open 40 Brno 29.09.2018

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 19
2 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 20 19
3 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 16 19
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 13 19
5 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 11 19
6 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 10 18
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 9 18
8 10 Ondřej Pavlovič Blata 40 2T 8 18
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 7 18
10 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 6 18
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 17
12 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 4 17
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 3 16
14 17 Jakub Rejl AHK Racing Team Origami B1 40 2T 2 14
15 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 0 8 dnf
16 6 Michal Prášek Roháč & Fejta motoracing team Blata Ultima 40 2T 0 8 dnf
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Výsledky
22.08 Skalica Startovní listina
Závod za 48 dnů.
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Novinky

Článek: 1. závod 2020 Brno (Autor: Jan Antoni)

Ve dnech 12.-13. června se konal na minibikové trati brněnského Masarykova okruhu první díl letošního ročníku šampionátu minimotocup. Letošní sezóna tak odstartovala nezvykle pozdě z všem známého důvodu. Celý podnik provázelo skutečně letní počasí a na účastníky čekal...

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....