Pardubice 27.04.2019 Junior open

Celkové výsledky Junior open Pardubice 27.04.2019

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 0 2T 25 25 50
2 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 16 20 36
3 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 13 16 29
4 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 11 13 24
5 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 10 11 21
6 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 0 20
7 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 9 10 19
8 29 Daniel Varačka jr. PGT 69 Blata 40 2T 7 9 16
9 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 8 8 16
10 83 Adam Donut Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit DM-CS Racing 40 2T 6 7 13

Kvalifikace Junior open Pardubice 27.04.2019

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 0 2T 30,977
2 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 31,023 0,046 0,046
3 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 32,203 1,226 1,180
4 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 32,700 1,723 0,497
5 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 33,057 2,080 0,357
6 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 33,162 2,185 0,105
7 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 33,562 2,585 0,400
8 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 34,355 3,378 0,793
9 29 Daniel Varačka jr. PGT 69 Blata 40 2T 34,539 3,562 0,184
10 83 Adam Donut Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit DM-CS Racing 40 2T 35,279 4,302 0,740

Závod 1 Junior open Pardubice 27.04.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 0 2T 25 0
2 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 20 0
3 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 16 0
4 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 13 0
5 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 11 0
6 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 10 0
7 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 9 0
8 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 8 0
9 29 Daniel Varačka jr. PGT 69 Blata 40 2T 7 0
10 83 Adam Donut Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit DM-CS Racing 40 2T 6 0

Závod 2 Junior open Pardubice 27.04.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 7 Jakub Horyna Minibike Button Club Česká Kamenice Blata 0 2T 25 16
2 9 Patrik Holešinský Brno Circuit Blata/CSR 40 2T 20 16
3 27 Lukáš Záleský Brno Circuit JRT Blata B1 Origami KIT 40 2T 16 16
4 77 David Kubišta Origami 2T 40 2T 13 16
5 12 Agáta Kohoutková Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 11 16
6 69 Matouš Kárný Roháč & Fejta Motoracing Blata Origami B1 40 2T 10 15
7 29 Daniel Varačka jr. PGT 69 Blata 40 2T 9 15
8 47 David Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 8 15
9 83 Adam Donut Filipín Minibiková Akademie Brno Circuit DM-CS Racing 40 2T 7 15
10 45 Petr Trsek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 0 4 dnf
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Startovní listina
Závod za 26 dnů.
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: závod v Ostravě zrušen

Závod v Ostravě, který byl zařazen v předběžném kalendáři, je z důvodu nedokončení depa bohužel zrušen...

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia...

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

edit: 22.5.2019 (upraven harmonogram pátečních tréninků)

Aby jste nevypadli ze závodního tempa, už tu máme propozice na další závod. Závod se jede na okruhu v Brně a to již 1.6.2019. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE.