Pardubice 27.04.2019 Senior open 40

Celkové výsledky Senior open 40 Pardubice 27.04.2019

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 25 50
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 20 40
3 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 16 16 32
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 13 13 26
5 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 11 11 22
6 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 10 10 20
7 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 9 9 18
8 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 8 8 16
9 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 6 7 13
10 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 6 11
11 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 4 5 9
12 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 7 0 7
13 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 2 4 6
14 8 Simona Junkerová Blata 40 2T 3 3 6
15 27 Jiří Novotný ELITE WRS 14 40 2T 1 2 3

Kvalifikace Senior open 40 Pardubice 27.04.2019

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 30,857
2 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 30,991 0,134 0,134
3 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 31,308 0,451 0,317
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 31,583 0,726 0,275
5 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 31,671 0,814 0,088
6 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 31,793 0,936 0,122
7 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 32,056 1,199 0,263
8 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 32,588 1,731 0,532
9 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 32,807 1,950 0,219
10 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 34,155 3,298 1,348
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 35,162 4,305 1,007
12 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 35,357 4,500 0,195
13 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 35,383 4,526 0,026
14 8 Simona Junkerová Blata 40 2T 36,747 5,890 1,364
15 27 Jiří Novotný ELITE WRS 14 40 2T 41,765 10,908 5,018

Závod 1 Senior open 40 Pardubice 27.04.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 16
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 16
3 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 16 16
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 13 16
5 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 11 16
6 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 10 16
7 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 9 16
8 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 8 16
9 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 7 15
10 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 6 14
11 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 5 14
12 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 4 14
13 8 Simona Junkerová Blata 40 2T 3 14
14 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 2 14
15 27 Jiří Novotný ELITE WRS 14 40 2T 1 12

Závod 2 Senior open 40 Pardubice 27.04.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 23 Tomáš Zdařil Fuky ultra racing team Bláto 40 2T 25 0
2 73 Daniel Kult Minibikers racing team Blata 40 2T 20 0
3 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W40 KS 40 2T 16 0
4 37 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 40 2T 13 0
5 46 Daniel Kadaník Krakonoš racing team Blata 40 2T 11 0
6 24 Jiří Poles Blata Ultima 40 2T 10 0
7 98 Pavel Marek Minibike racing team Hořice Blata Origami B1 40 2T 9 0
8 79 Ondřej Fulín Minibike Button Club Ceská Kamenice Blata B2 40 2T 8 0
9 94 Marián Lenčéš DALM racing Blata B1/B2 40 2T 7 0
10 44 Eduard Florian Huricano :-D Blata Origami B1 40 2T 6 0
11 76 Michael Mrštík Blata B1 Origami 40 2T 5 0
12 74 Jaroslava Kubištová Origami 40 2T 4 0
13 8 Simona Junkerová Blata 40 2T 3 0
14 27 Jiří Novotný ELITE WRS 14 40 2T 2 0
15 75 Tomáš Polívka Blata Origami 40 2T 0 8 dnf
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Výsledky
22.08 Skalica Startovní listina
Závod za 48 dnů.
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Novinky

Článek: 1. závod 2020 Brno (Autor: Jan Antoni)

Ve dnech 12.-13. června se konal na minibikové trati brněnského Masarykova okruhu první díl letošního ročníku šampionátu minimotocup. Letošní sezóna tak odstartovala nezvykle pozdě z všem známého důvodu. Celý podnik provázelo skutečně letní počasí a na účastníky čekal...

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....