Brno 01.06.2019 Hobby (dříve blata 2,5)

Celkové výsledky Hobby (dříve blata 2,5) Brno 01.06.2019

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 20 25 45
2 8 Lukáš Římal Čína 50 2T 25 20 45
3 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 16 16 32
4 38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7 50 2T 11 13 24
5 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 10 11 21
6 74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan 50 2T 8 9 17
7 88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína 50 2T 6 8 14
8 63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 7 7 14
9 22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema 49 2T 13 0 13
10 84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D. 50 2T 0 10 10
11 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 9 0 9

Kvalifikace Hobby (dříve blata 2,5) Brno 01.06.2019

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 8 Lukáš Římal Čína 50 2T 32,778
2 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 33,111 0,333 0,333
3 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 33,297 0,519 0,186
4 22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema 49 2T 33,634 0,856 0,337
5 38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7 50 2T 33,963 1,185 0,329
6 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 36,131 3,353 2,168
7 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 41,259 8,481 5,128
8 88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína 50 2T 41,977 9,199 0,718
9 63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 43,887 11,109 1,910
10 74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan 50 2T 44,896 12,118 1,009

Závod 1 Hobby (dříve blata 2,5) Brno 01.06.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Lukáš Římal Čína 50 2T 25 15
2 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 20 15
3 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 16 15
4 22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema 49 2T 13 15
5 38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7 50 2T 11 15
6 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 10 14
7 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 9 13
8 74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan 50 2T 8 12
9 63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 7 11
10 88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína 50 2T 6 10
11 84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D. 50 2T 0 3 dnf

Závod 2 Hobby (dříve blata 2,5) Brno 01.06.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 25 15
2 8 Lukáš Římal Čína 50 2T 20 15
3 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 16 15
4 38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7 50 2T 13 14
5 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 11 14
6 84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D. 50 2T 10 13
7 74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan 50 2T 9 12
8 88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína 50 2T 8 12
9 63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 7 11
10 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 0 9 dnf
11 22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema 49 2T 0 15 dnf
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Výsledky
09.05 Brno Výsledky
13.06 Brno Výsledky
22.08 Skalica Startovní listina
Závod za 48 dnů.
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Novinky

Článek: 1. závod 2020 Brno (Autor: Jan Antoni)

Ve dnech 12.-13. června se konal na minibikové trati brněnského Masarykova okruhu první díl letošního ročníku šampionátu minimotocup. Letošní sezóna tak odstartovala nezvykle pozdě z všem známého důvodu. Celý podnik provázelo skutečně letní počasí a na účastníky čekal...

Info: Standardní propozice (1. závod Brno)

Zdravíme všechny závodníky. Konečně jsme se všichni dočkali a můžeme spustit závodní "šílenství". Ve článku naleznete standardní propozice pro první závod sezóny MinimotoCUPu 2020 ...

Info: úpravy v kalendáři

Z důvodů epidemie COVID-19 probíhají změny v kalendáři, podrobnější informace dodáme v nejbližší době....