Brno 01.06.2019 Hobby (dříve blata 2,5)

Celkové výsledky Hobby (dříve blata 2,5) Brno 01.06.2019

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 20 25 45
2 8 Lukáš Římal Čína 50 2T 25 20 45
3 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 16 16 32
4 38 Michal Bezděk monster racing team MB China BB7 50 2T 11 13 24
5 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 10 11 21
6 74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan 50 2T 8 9 17
7 88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína 50 2T 6 8 14
8 63 Otty Šourková GIPSMonáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 7 7 14
9 22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema 49 2T 13 0 13
10 84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D. 50 2T 0 10 10
11 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 9 0 9

Kvalifikace Hobby (dříve blata 2,5) Brno 01.06.2019

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 8 Lukáš Římal Čína 50 2T 32,778
2 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 33,111 0,333 0,333
3 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 33,297 0,519 0,186
4 22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema 49 2T 33,634 0,856 0,337
5 38 Michal Bezděk monster racing team MB China BB7 50 2T 33,963 1,185 0,329
6 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 36,131 3,353 2,168
7 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 41,259 8,481 5,128
8 88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína 50 2T 41,977 9,199 0,718
9 63 Otty Šourková GIPSMonáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 43,887 11,109 1,910
10 74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan 50 2T 44,896 12,118 1,009

Závod 1 Hobby (dříve blata 2,5) Brno 01.06.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Lukáš Římal Čína 50 2T 25 15
2 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 20 15
3 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 16 15
4 22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema 49 2T 13 15
5 38 Michal Bezděk monster racing team MB China BB7 50 2T 11 15
6 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 10 14
7 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 9 13
8 74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan 50 2T 8 12
9 63 Otty Šourková GIPSMonáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 7 11
10 88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína 50 2T 6 10
11 84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D. 50 2T 0 3 dnf

Závod 2 Hobby (dříve blata 2,5) Brno 01.06.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 25 15
2 8 Lukáš Římal Čína 50 2T 20 15
3 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 16 15
4 38 Michal Bezděk monster racing team MB China BB7 50 2T 13 14
5 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 11 14
6 84 Filip Arnošt GIPSMontáže Mejstřík China J.T.D. 50 2T 10 13
7 74 Jakub Rejl AHK Racing Team Čiňan 50 2T 9 12
8 88 Petr Vejs GIPSMontáže Mejstřík Čína 50 2T 8 12
9 63 Otty Šourková GIPSMonáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 7 11
10 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 0 9 dnf
11 22 Patrik Neuman Mental Demons Čína s nudlema 49 2T 0 15 dnf
Kalendář závodů 2019
27.04 Pardubice Výsledky
01.06 Brno Výsledky
15.06 Skalica Výsledky
14.09 Pardubice Startovní listina
Závod za 26 dnů.
28.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Info: závod v Ostravě zrušen

Závod v Ostravě, který byl zařazen v předběžném kalendáři, je z důvodu nedokončení depa bohužel zrušen...

Info: Standardní propozice (3. závod Skalica)

Ahoj všem, další závod je tu. MinimotoCup se chystá do "ciziny" k našim slovenským bratia...

Info: Standardní propozice (2. závod Brno)

edit: 22.5.2019 (upraven harmonogram pátečních tréninků)

Aby jste nevypadli ze závodního tempa, už tu máme propozice na další závod. Závod se jede na okruhu v Brně a to již 1.6.2019. Standardní propozice naleznete jako vždy ZDE.