Skalica 15.06.2019 Junior B

Celkové výsledky Junior B Skalica 15.06.2019

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 25 25 50
2 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 20 40
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 13 16 29
4 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 16 13 29
5 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 11 11 22
6 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 9 9 18
7 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 7 10 17
8 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 10 7 17
9 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 8 8 16
10 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 6 6 12
11 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 5 5 10
12 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 4 4 8

Kvalifikace Junior B Skalica 15.06.2019

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 26,331
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 26,480 0,149 0,149
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 26,914 0,583 0,434
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 27,171 0,840 0,257
5 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 27,437 1,106 0,266
6 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 27,637 1,306 0,200
7 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 27,684 1,353 0,047
8 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 28,078 1,747 0,394
9 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 28,317 1,986 0,239
10 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 28,654 2,323 0,337
11 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 29,308 2,977 0,654
12 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 29,967 3,636 0,659

Závod 1 Junior B Skalica 15.06.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 25 14
2 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 14
3 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 16 14
4 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 13 14
5 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 11 14
6 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 10 14
7 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 9 14
8 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 8 14
9 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 7 14
10 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 6 13
11 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 5 13
12 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 4 13

Závod 2 Junior B Skalica 15.06.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 25 14
2 64 Jan Skoupý Hops Racing Team / Akademie Brno Circuit Blata Ultima 40 2T 20 14
3 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 16 14
4 17 Štěpán Leoš Kohoutek Motobikes Racing Blata Ultima 40 2T 13 14
5 22 Eduard Dobrovodský eM Optik Racing Team/ Akademie Masarykova okruhu DM-CS Racing 40 2T 11 14
6 37 Samuel Valta Pasini 90 4T 10 14
7 65 Jan Verner Brno Circuit JRT GRC 40 2T 9 14
8 9 Christian Lánský Minibike racing team Hořice Blata Ultima 40 2T 8 14
9 21 Adam Milan Crhák Brno Circuit JRT Blata Ultima 40 2T 7 14
10 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 6 13
11 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 5 13
12 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 4 13
Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Startovní listina
Závod za 23 dnů.
04.08 Slovakiaring Startovní listina
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.

Sezóna 2024

 Důležitá informace, týkající se přihlášení jezdců do systému. Bylo tak provedeno, jako každý rok tzv. vynulování tříd jezdců. Aby Vám bylo možné počítat body za odjeté závody je potřeba se přihlásit na stránky minimotocup.cz a aktivovat si ...