Brno + vyhlášení 28.09.2019 Hobby (dříve blata 2,5)

Celkové výsledky Hobby (dříve blata 2,5) Brno 28.09.2019

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 25 25 50
2 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 20 20 40
3 67 Martin Smejkal Scootland Blata 2.6 minimotard 39 2T 11 16 27
4 38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7 50 2T 16 10 26
5 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 10 13 23
6 63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 9 11 20
7 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 13 0 13
8 6 Marian Ruttkay 0 0T 0 0 0

Kvalifikace Hobby (dříve blata 2,5) Brno 28.09.2019

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 33,205
2 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 33,680 0,475 0,475
3 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 34,925 1,720 1,245
4 38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7 50 2T 36,305 3,100 1,380
5 67 Martin Smejkal Scootland Blata 2.6 minimotard 39 2T 36,563 3,358 0,258
6 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 40,523 7,318 3,960
7 63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 41,070 7,865 0,547

Závod 1 Hobby (dříve blata 2,5) Brno 28.09.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 25 14
2 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 20 14
3 38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7 50 2T 16 14
4 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 13 14
5 67 Martin Smejkal Scootland Blata 2.6 minimotard 39 2T 11 13
6 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 10 12
7 63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 9 12
8 6 Marian Ruttkay 0 0T 0 0 dnf

Závod 2 Hobby (dříve blata 2,5) Brno 28.09.2019

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 11 Jiří Lubojacký Nejautodily team cina bigbora 49 2T 25 15
2 40 martin daler Nejautodily team Karamel cina vzduch 49 2T 20 15
3 67 Martin Smejkal Scootland Blata 2.6 minimotard 39 2T 16 14
4 49 Miroslav Bělohlávek Impala čína vzduch 50 2T 13 13
5 63 Otty Šourková GIPSMontáže Mejstřík Blata 2.5 39 2T 11 11
6 38 Michal Bezděk monster racing team MMT China BB7 50 2T 10 10
7 77 Jan Mejstřík GIPSMontáže Mejstřík Blata 2,5 39 2T 0 5 dnf
8 6 Marian Ruttkay 0 0T 0 0 dnf
Kalendář závodů 2020
25.04 Pardubice Startovní listina
Závod za 57 dnů.
09.05 Brno Startovní listina
13.06 Skalica Startovní listina
22.08 Ostrava Startovní listina
12.09 Pardubice Startovní listina
26.09 Brno Startovní listina
27.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Sezóna 2020

Přípravy sezóny jsou v plném proudu, jako první n apořadu je zveřejnění oficiálního kalendáře závodů MinimotoCupu 2020. Další důležitou věcí jsou nové řády, které je důležité prostudovat, aby jste byly na ročník 2020 připraveni ...

Oficiální "předběžný" kalendář 2020 

Edit: 4.2.2020 úprava termínů

zdravíme všechny dravé závodníky, jejich mechaniky a fanoušky. V tomto příspevku naleznete předběžný kalendář závodů pro rok 2020. Doufáme že se již těšíte ...

Článek: 4. závod 2019 Pardubice (Autor: Jan Antoni)

Předposlední závod letošního seriálu má za sebou minibikový šampionát minimotocup. Ten se odjel 14. září po téměř tříměsíční pauze na trati v Pardubicích a naznačil mnohé v bojích o celkové pořadí. Na podnik přijelo ve všech třídách celkem 67 jezdců...