Brno 13.06.2020 Junior B

Celkové výsledky Junior B Brno 13.06.2020

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 25 25 50
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 20 20 40
3 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 16 13 29
4 18 Matyáš Bařina Smrž Academy Blata 40 2T 11 16 27
5 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 13 10 23
6 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 10 11 21
7 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima 40 2T 9 9 18

Kvalifikace Junior B Brno 13.06.2020

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 27,851
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 29,373 1,522 1,522
3 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 30,701 2,850 1,328
4 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 31,694 3,843 0,993
5 18 Matyáš Bařina Smrž Academy Blata 40 2T 32,065 4,214 0,371
6 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 32,599 4,748 0,534
7 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima 40 2T 33,427 5,576 0,828

Závod 1 Junior B Brno 13.06.2020

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 25 14
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 20 13
3 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 16 13
4 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 13 12
5 18 Matyáš Bařina Smrž Academy Blata 40 2T 11 12
6 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 10 12
7 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima 40 2T 9 10

Závod 2 Junior B Brno 13.06.2020

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 25 17
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 20 17
3 18 Matyáš Bařina Smrž Academy Blata 40 2T 16 16
4 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 13 16
5 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 11 16
6 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 10 15
7 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima 40 2T 9 15
Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Startovní listina
Závod za 10 dnů.
04.08 Slovakiaring Startovní listina
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Standardní propozice 3. závod Pardubice

Celý "kolotoč" minimotuCUPu se chystá do města perníku, Pardubic. Tak je na čase zveřejnit Standardní propozice samotného závodu a časový rozvrh na pátek.

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.