Skalica 22.08.2020 Junior B 2T

Celkové výsledky Junior B 2T Skalica 22.08.2020

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 25 25 50
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 20 20 40
3 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 16 16 32
4 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 11 13 24
5 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 13 10 23
6 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima 40 2T 10 11 21

Kvalifikace Junior B 2T Skalica 22.08.2020

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 25,723
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 26,433 0,710 0,710
3 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 28,876 3,153 2,443
4 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 29,602 3,879 0,726
5 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 30,241 4,518 0,639
6 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima 40 2T 31,289 5,566 1,048

Závod 1 Junior B 2T Skalica 22.08.2020

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 25 14
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 20 14
3 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 16 13
4 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 13 13
5 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 11 12
6 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima 40 2T 10 12

Závod 2 Junior B 2T Skalica 22.08.2020

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 99 Tadeáš Benáček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata/NG factory 40 2T 25 14
2 2 Viktor Čech ZC RACING DM 40 2T 20 14
3 33 Erik Fadrus monster racing team / Minibiková akademie Masarykova okruhu MMT / NG Factory 40 2T 16 13
4 68 Šimon Kučera Blata Ultima 40 2T 13 13
5 66 Vojtěch Kárný Roháč & Fejta Motoracing/ Minibike akademie Brno Blata Ultima 40 2T 11 12
6 55 Laura Mátlová Minibike akademie Brno Circuit BLATA ULTIMA JUNIOR CONCEPT 39 2T 10 11
Kalendář závodů 2023
29.04 Pardubice Výsledky
20.05 Brno Výsledky
04.08 Dlhá Startovní listina
Závod za 60 dnů.
23.09 Pardubice Startovní listina
30.09 Brno Startovní listina

Novinky

info: Standardní propozice Brno

Zdravíme všechny "minimotoCUPáky"... první závod v Pardubicích za námi a je na čase se posunout na na druhý, kde se bude závodit o další body do šampionátu. Těšíme se na Vás...

info: 1. závod Pardubice - zahájení sezóny 2023

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna se kvapem blíží a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na jubilejní 10tý ročník minimotocupu. Ano opravdu je to 10let co vznikl tento "Cup" a tímto Vás chceme pozvat nejen na první závod ale i do celé sezóny...

info: informace k nadcházející sezóně + kalendář 2023

edit: 21.4.2023 (zrušen závod ve Slovenské Skalici!)

Zdravíme všechny závodníky, mechaniky a rodiče. Zima pomalinku odchází a následující sezóna MinimotoCupu 2023 se blíží. Jsme rádi, že Vám můžeme představit nový kalendář pro následující sezónu 2023. V průběhu týdne bude kalendář oficiálně zanesen...