Česká Kamenice 30.08.2014 Junior A

Celkové výsledky Junior A Česká Kamenice (pravá verze) 30.08.2014

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 25 50
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 20 20 40
3 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 13 29
4 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 11 16 27
5 88 Milan Děkan 2m team BZM 40 2T 13 11 24
6 71 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 8 9 17
7 93 Samuel Valta Blata Elite 14 40 2T 9 8 17
8 4 Karel Hubáček 0 4T 10 7 17
9 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 10 10

Kvalifikace Junior A Česká Kamenice (pravá verze) 30.08.2014

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 32,420 32,420 32,420
3 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 32,440 32,440 20
4 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 32,730 32,730 290
5 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 33,640 33,640 910
6 88 Milan Děkan 2m team BZM 40 2T 34,090 34,090 450
7 28 Alena Klugová Malminibike akademie Blata 40 2T 35,420 35,420 1,330
8 71 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 38,810 38,810 3,390
9 4 Karel Hubáček 0 4T 40,850 40,850 2,040
10 93 Samuel Valta Blata Elite 14 40 2T 41,490 41,490 640

Závod 1 Junior A Česká Kamenice (pravá verze) 30.08.2014

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 10
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 20 10
3 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 10
4 88 Milan Děkan 2m team BZM 40 2T 13 10
5 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 11 10
6 4 Karel Hubáček 0 4T 10 9
7 93 Samuel Valta Blata Elite 14 40 2T 9 9
8 71 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 8 9

Závod 2 Junior A Česká Kamenice (pravá verze) 30.08.2014

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 8 Jakub Gurecký Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 25 10
2 84 Matyáš Pálka Hormann Tuning Blata 40 2T 20 10
3 11 Filip Novotný Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 16 10
4 10 Michal Prokeš Malminibike Brno Circuit Blata 40 2T 13 10
5 88 Milan Děkan 2m team BZM 40 2T 11 10
6 30 Lukáš Pelikán Blata 40 2T 10 10
7 71 Jakub Horyna Blata Elite 14 40 2T 9 9
8 93 Samuel Valta Blata Elite 14 40 2T 8 9
9 4 Karel Hubáček 0 4T 7 9
Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Startovní listina
Závod za 23 dnů.
04.08 Slovakiaring Startovní listina
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.

Sezóna 2024

 Důležitá informace, týkající se přihlášení jezdců do systému. Bylo tak provedeno, jako každý rok tzv. vynulování tříd jezdců. Aby Vám bylo možné počítat body za odjeté závody je potřeba se přihlásit na stránky minimotocup.cz a aktivovat si ...