Brno + vyhlášení 02.10.2021 Junior A 2T

Celkové výsledky Junior A 2T Brno 02.10.2021

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 74 Martin Hollas JRT DM-NG Factory 40 2T 25 25 50
2 10 Šimon Kučeřík Region Racing team DM RACING 40 2T 20 20 40
3 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 16 13 29
4 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 11 16 27
5 16 Tobias Kráľ Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 13 11 24
6 27 Josef Doležal Roháč a Fejta Blata 40 2T 10 10 20
7 37 Pavel Kowolowski Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 9 9 18
8 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 8 8 16
9 39 Martin Novák Team Lukáš Pešek Blata 40 2T 6 7 13
10 50 Antonín Pluháček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima 40 2T 7 6 13
11 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 4 5 9
12 88 Lukáš Otevřel Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima 40 2T 5 4 9
13 33 Maxmilián Mačalík JRT Blata 40 2T 3 3 6
14 92 Vincent Bittman BRC Šubrt Racing Blata 40 2T 1 2 3
15 97 Antonín Doležal 0 2T 2 1 3
16 41 Adam Bambas Smrz Academy Racing Team VPB 4T 90 4T 0 0 0
17 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 0 0 0
18 84 Klára Plíšková Ladies racing team DM/CS 40 2T 0 0 0
19 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 0 0 0
20 73 Matěj Hollas JRT DM/NG Factory 40 2T 0 0 0

Kvalifikace Junior A 2T Brno 02.10.2021

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 74 Martin Hollas JRT DM-NG Factory 40 2T 28,697
2 10 Šimon Kučeřík Region Racing team DM RACING 40 2T 28,802 0,105 0,105
3 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 30,047 1,350 1,245
4 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 30,140 1,443 0,093
5 27 Josef Doležal Roháč a Fejta Blata 40 2T 30,841 2,144 0,701
6 16 Tobias Kráľ Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 30,977 2,280 0,136
7 37 Pavel Kowolowski Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 33,723 5,026 2,746
8 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 34,979 6,282 1,256
9 39 Martin Novák Team Lukáš Pešek Blata 40 2T 35,212 6,515 0,233
10 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 35,570 6,873 0,358
11 50 Antonín Pluháček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima 40 2T 36,187 7,490 0,617
12 88 Lukáš Otevřel Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima 40 2T 36,249 7,552 0,062
13 97 Antonín Doležal 0 2T 36,585 7,888 0,336
14 33 Maxmilián Mačalík JRT Blata 40 2T 38,073 9,376 1,488
15 41 Adam Bambas Smrz Academy Racing Team VPB 4T 90 4T 38,171 9,474 0,098
16 92 Vincent Bittman BRC Šubrt Racing Blata 40 2T 38,595 9,898 0,424
17 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 43,869 15,172 5,274
18 73 Matěj Hollas JRT DM/NG Factory 40 2T 44,031 15,334 0,162
19 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 44,422 15,725 0,391
20 84 Klára Plíšková Ladies racing team DM/CS 40 2T 45,074 16,377 0,652

Závod 1 Junior A 2T Brno 02.10.2021

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 74 Martin Hollas JRT DM-NG Factory 40 2T 25 17
2 10 Šimon Kučeřík Region Racing team DM RACING 40 2T 20 17
3 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 16 17
4 16 Tobias Kráľ Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 13 17
5 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 11 16
6 27 Josef Doležal Roháč a Fejta Blata 40 2T 10 16 penalizace 5sec.
7 37 Pavel Kowolowski Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 9 14
8 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 8 14
9 50 Antonín Pluháček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima 40 2T 7 14
10 39 Martin Novák Team Lukáš Pešek Blata 40 2T 6 14
11 88 Lukáš Otevřel Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima 40 2T 5 14
12 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 4 14
13 33 Maxmilián Mačalík JRT Blata 40 2T 3 14
14 97 Antonín Doležal 0 2T 2 13
15 92 Vincent Bittman BRC Šubrt Racing Blata 40 2T 1 13
16 41 Adam Bambas Smrz Academy Racing Team VPB 4T 90 4T 0 13
17 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 0 11
18 73 Matěj Hollas JRT DM/NG Factory 40 2T 0 11
19 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 0 11
20 84 Klára Plíšková Ladies racing team DM/CS 40 2T 0 11

Závod 2 Junior A 2T Brno 02.10.2021

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 74 Martin Hollas JRT DM-NG Factory 40 2T 25 17
2 10 Šimon Kučeřík Region Racing team DM RACING 40 2T 20 17
3 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 16 17
4 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 13 17
5 16 Tobias Kráľ Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 11 17
6 27 Josef Doležal Roháč a Fejta Blata 40 2T 10 16
7 37 Pavel Kowolowski Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 9 14
8 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 8 14
9 39 Martin Novák Team Lukáš Pešek Blata 40 2T 7 14
10 50 Antonín Pluháček Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima 40 2T 6 14
11 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 5 14
12 88 Lukáš Otevřel Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata Ultima 40 2T 4 14
13 33 Maxmilián Mačalík JRT Blata 40 2T 3 13
14 92 Vincent Bittman BRC Šubrt Racing Blata 40 2T 2 13
15 97 Antonín Doležal 0 2T 1 13
16 41 Adam Bambas Smrz Academy Racing Team VPB 4T 90 4T 0 13 5sec. penalizace
17 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 0 12
18 84 Klára Plíšková Ladies racing team DM/CS 40 2T 0 11
19 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 0 11
20 73 Matěj Hollas JRT DM/NG Factory 40 2T 0 10 5sec. penalizace
Kalendář závodů 2023
29.04 Pardubice Výsledky
20.05 Brno Výsledky
04.08 Dlhá Startovní listina
Závod za 60 dnů.
23.09 Pardubice Startovní listina
30.09 Brno Startovní listina

Novinky

info: Standardní propozice Brno

Zdravíme všechny "minimotoCUPáky"... první závod v Pardubicích za námi a je na čase se posunout na na druhý, kde se bude závodit o další body do šampionátu. Těšíme se na Vás...

info: 1. závod Pardubice - zahájení sezóny 2023

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna se kvapem blíží a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na jubilejní 10tý ročník minimotocupu. Ano opravdu je to 10let co vznikl tento "Cup" a tímto Vás chceme pozvat nejen na první závod ale i do celé sezóny...

info: informace k nadcházející sezóně + kalendář 2023

edit: 21.4.2023 (zrušen závod ve Slovenské Skalici!)

Zdravíme všechny závodníky, mechaniky a rodiče. Zima pomalinku odchází a následující sezóna MinimotoCupu 2023 se blíží. Jsme rádi, že Vám můžeme představit nový kalendář pro následující sezónu 2023. V průběhu týdne bude kalendář oficiálně zanesen...