Pardubice 10.09.2022 Senior open 50

Celkové výsledky Senior open 50 Pardubice 10.09.2022

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T 88 4T 20 25 45
2 32 Petr Bican Vitoracing VPB4T 110 4T 25 16 41
3 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 16 20 36
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W50 KS Ultima EvoII 50 2T 13 10 23
5 25 Jiří Poles Blata ultima 50 2T 11 11 22
6 39 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 50 2T 8 13 21
7 31 Erik Fadrus Ng Factory Racing , Minibiková akademie MO Blata B1/NG 50 2T 7 9 16
8 92 Martin Smejkal Lafayette Escadrille Blata Origami 40 2T 9 7 16

Kvalifikace Senior open 50 Pardubice 10.09.2022

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 30,558
2 33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T 88 4T 30,765 0,207 0,207
3 39 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 50 2T 30,893 0,335 0,128
4 32 Petr Bican Vitoracing VPB4T 110 4T 31,641 1,083 0,748
5 25 Jiří Poles Blata ultima 50 2T 31,734 1,176 0,093
6 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W50 KS Ultima EvoII 50 2T 32,320 1,762 0,586
7 31 Erik Fadrus Ng Factory Racing , Minibiková akademie MO Blata B1/NG 50 2T 33,641 3,083 1,321
8 92 Martin Smejkal Lafayette Escadrille Blata Origami 40 2T 33,950 3,392 0,309

Závod 1 Senior open 50 Pardubice 10.09.2022

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 32 Petr Bican Vitoracing VPB4T 110 4T 25 18
2 33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T 88 4T 20 18
3 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 16 18
4 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W50 KS Ultima EvoII 50 2T 13 18
5 25 Jiří Poles Blata ultima 50 2T 11 17
7 92 Martin Smejkal Lafayette Escadrille Blata Origami 40 2T 9 16
8 39 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 50 2T 8 16
9 31 Erik Fadrus Ng Factory Racing , Minibiková akademie MO Blata B1/NG 50 2T 7 16

Závod 2 Senior open 50 Pardubice 10.09.2022

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 33 Vit Bromovsky.jun Vitoracing VPB 4T 88 4T 25 18
2 3 Vít Bromovský Vitoracing VPB 110 4T 20 18
3 32 Petr Bican Vitoracing VPB4T 110 4T 16 18
4 39 Jakub Novák Kubee37 racing team DM 50 2T 13 18
5 25 Jiří Poles Blata ultima 50 2T 11 17
6 21 Jakub Šmiraus KS racing Blata W50 KS Ultima EvoII 50 2T 10 17
7 31 Erik Fadrus Ng Factory Racing , Minibiková akademie MO Blata B1/NG 50 2T 9 17
9 92 Martin Smejkal Lafayette Escadrille Blata Origami 40 2T 7 16
Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Startovní listina
Závod za 23 dnů.
04.08 Slovakiaring Startovní listina
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.

Sezóna 2024

 Důležitá informace, týkající se přihlášení jezdců do systému. Bylo tak provedeno, jako každý rok tzv. vynulování tříd jezdců. Aby Vám bylo možné počítat body za odjeté závody je potřeba se přihlásit na stránky minimotocup.cz a aktivovat si ...