Brno 20.05.2023 Junior A

Celkové výsledky Junior A Brno 20.05.2023

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 25 25 50
2 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 20 20 40
3 33 Maxmilián Mačalík JRT Blata 40 2T 16 16 32
4 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 13 13 26
5 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 11 11 22
6 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 10 20
7 94 Lukáš Chytka Minibiková akademie Masarykova okruhu DM/NG 40 2T 8 8 16
8 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 9 7 16
9 59 Alexis Benovič 0 2T 6 9 15
10 84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS 40 2T 5 5 10
11 28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima 40 2T 7 3 10
12 87 David Štipčák Blata 40 2T 3 6 9
13 89 Tadeáš Mézes JRT BLATA ULTIMA 40 2T 4 4 8
14 73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory 40 2T 2 2 4
15 48 Dominik Gottvald Minibikova akademie Brno Polini 910 40 2T 0 0

Kvalifikace Junior A Brno 20.05.2023

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 28,710
2 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 28,959 0,249 0,249
3 33 Maxmilián Mačalík JRT Blata 40 2T 29,951 1,241 0,992
4 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 30,687 1,977 0,736
5 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 31,202 2,492 0,515
6 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 31,586 2,876 0,384
7 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 33,387 4,677 1,801
8 94 Lukáš Chytka Minibiková akademie Masarykova okruhu DM/NG 40 2T 33,425 4,715 0,038
9 59 Alexis Benovič 0 2T 33,548 4,838 0,123
10 28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima 40 2T 34,992 6,282 1,444
11 87 David Štipčák Blata 40 2T 35,130 6,420 0,138
12 89 Tadeáš Mézes JRT BLATA ULTIMA 40 2T 35,165 6,455 0,035
13 84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS 40 2T 35,214 6,504 0,049
14 73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory 40 2T 38,869 10,159 3,655
15 48 Dominik Gottvald Minibikova akademie Brno Polini 910 40 2T 41,648 12,938 2,779

Závod 1 Junior A Brno 20.05.2023

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 25 17
2 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 20 17
3 33 Maxmilián Mačalík JRT Blata 40 2T 16 17
4 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 13 17
5 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 11 16
6 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 16
7 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 9 15
8 94 Lukáš Chytka Minibiková akademie Masarykova okruhu DM/NG 40 2T 8 15
9 28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima 40 2T 7 15
10 59 Alexis Benovič 0 2T 6 15
11 84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS 40 2T 5 15
12 89 Tadeáš Mézes JRT BLATA ULTIMA 40 2T 4 15
13 87 David Štipčák Blata 40 2T 3 14
14 73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory 40 2T 2 13
15 48 Dominik Gottvald Minibikova akademie Brno Polini 910 40 2T 0 5 dnf

Závod 2 Junior A Brno 20.05.2023

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 25 17
2 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 20 17
3 33 Maxmilián Mačalík JRT Blata 40 2T 16 17
4 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 13 17
5 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 11 16
6 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 16
7 59 Alexis Benovič 0 2T 9 15
8 94 Lukáš Chytka Minibiková akademie Masarykova okruhu DM/NG 40 2T 8 15
9 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 7 15
10 87 David Štipčák Blata 40 2T 6 15
11 84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS 40 2T 5 15
12 89 Tadeáš Mézes JRT BLATA ULTIMA 40 2T 4 14
13 28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima 40 2T 3 14
14 73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory 40 2T 2 13
Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Výsledky
04.08 Slovakiaring Startovní listina
Závod za 18 dnů.
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Novinky

Standardní propozice 3. závod Pardubice

Celý "kolotoč" minimotuCUPu se chystá do města perníku, Pardubic. Tak je na čase zveřejnit Standardní propozice samotného závodu a časový rozvrh na pátek.

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.