Brno (vyhlášení + 2h) 30.09.2023 Junior A

Celkové výsledky Junior A Brno 30.09.2023

pořadí jméno tým stroj body závod 1 body závod 2 body celkem
1 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 25 25 50
2 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 20 20 40
3 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 16 16 32
4 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 13 11 24
5 94 Lukáš Chytka Minibiková akademie Masarykova okruhu DM/NG 40 2T 10 13 23
6 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 11 10 21
7 28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima 40 2T 9 9 18
8 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 8 8 16
9 73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory 40 2T 6 7 13
10 59 Alexis Benovič 0 2T 7 6 13
11 84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS 40 2T 5 5 10
12 48 Dominik Gottvald Minibikova akademie Brno Polini 910 40 2T 4 4 8
13 78 Jaroslav Vašků Minibiková Akademie Brno Blata Ultima 40 2T 2 3 5
14 51 Michal Walter Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 3 2 5
15 72 Martin Marco Juriga 0 0T 1 1 2

Kvalifikace Junior A Brno 30.09.2023

pořadí jméno tým stroj nej. kolo gap first gap prev.
1 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 28,850
2 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 29,330 0,480 0,480
3 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 29,824 0,974 0,494
4 94 Lukáš Chytka Minibiková akademie Masarykova okruhu DM/NG 40 2T 30,246 1,396 0,422
5 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 30,382 1,532 0,136
6 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 30,887 2,037 0,505
7 28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima 40 2T 31,072 2,222 0,185
8 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 31,670 2,820 0,598
9 84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS 40 2T 34,545 5,695 2,875
10 59 Alexis Benovič 0 2T 35,192 6,342 0,647
11 73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory 40 2T 36,023 7,173 0,831
12 48 Dominik Gottvald Minibikova akademie Brno Polini 910 40 2T 36,817 7,967 0,794
13 51 Michal Walter Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 41,100 12,250 4,283
14 78 Jaroslav Vašků Minibiková Akademie Brno Blata Ultima 40 2T 43,445 14,595 2,345
15 72 Martin Marco Juriga 0 0T 48,275 19,425 4,830

Závod 1 Junior A Brno 30.09.2023

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 25 17
2 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 20 17
3 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 16 17
4 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 13 17
5 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 11 16
6 94 Lukáš Chytka Minibiková akademie Masarykova okruhu DM/NG 40 2T 10 16
7 28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima 40 2T 9 16
8 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 8 16
9 59 Alexis Benovič 0 2T 7 14
10 73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory 40 2T 6 14
11 84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS 40 2T 5 14
12 48 Dominik Gottvald Minibikova akademie Brno Polini 910 40 2T 4 14
13 51 Michal Walter Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 3 13
14 78 Jaroslav Vašků Minibiková Akademie Brno Blata Ultima 40 2T 2 12
15 72 Martin Marco Juriga 0 0T 1 11

Závod 2 Junior A Brno 30.09.2023

pořadí jméno tým stroj body poč. kol dnf poznámka
1 82 Jakub Sedláček Minibiková akademie Masarykovo okruhu Blata 40 2T 25 17
2 55 Štěpán Hubička Minibikova akademie Masarykova okruhu Blata ultima 40 2T 20 17
3 38 Kuba Gottvald Minibikova akademie Brno Blata 40 2T 16 17
4 94 Lukáš Chytka Minibiková akademie Masarykova okruhu DM/NG 40 2T 13 17
5 69 Daniel Voborník Haňáček Racing Team Blata Ultima 40 2T 11 17
6 56 Jan Jakubec Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 10 17
7 28 Jan Matoušek Minibiková akademie Brno Blata ultima 40 2T 9 16
8 8 Pert Kozák Moto klub Jindřichův Hradec Blata Ultima 40 2T 8 16
9 73 Matěj Hollas JRT Brno DM/NG Factory 40 2T 7 14
10 59 Alexis Benovič 0 2T 6 14
11 84 Klára Plíšková Ladies Racing Team DM/CS 40 2T 5 14
12 48 Dominik Gottvald Minibikova akademie Brno Polini 910 40 2T 4 13
13 78 Jaroslav Vašků Minibiková Akademie Brno Blata Ultima 40 2T 3 13
14 51 Michal Walter Minibiková akademie Masarykova okruhu Blata 40 2T 2 11
15 72 Martin Marco Juriga 0 0T 1 11
Kalendář závodů 2024
04.05 Brno Výsledky
26.05 Dlhá Výsledky
22.06 Pardubice Startovní listina
Závod za 10 dnů.
04.08 Slovakiaring Startovní listina
14.09 v jednání Startovní listina
29.09 Brno Startovní listina

Celkové výsledky

Novinky

Standardní propozice 3. závod Pardubice

Celý "kolotoč" minimotuCUPu se chystá do města perníku, Pardubic. Tak je na čase zveřejnit Standardní propozice samotného závodu a časový rozvrh na pátek.

Standardní propozice Dlhá /SK/

Právě jsme zveřejnili na stránky minimotocupu standardní propozice na následující závod v Dlhé na Slovenksu. Na tento závod je třeba provést standardní registraci na těchto stránkách tak, jak jste zvyklý, ale je navíc je nutné pro účast na totmto Slovenském závodě se přihlásit i na stránkách...

info: 1. závod Brno - zahájení sezóny 2024

Ahoj všem závodníkům a jejich týmům. Sezóna 2024 je na "spadnutí" a tak by jsme Vás chtěli všechny pozvat na 11tý ročník minimotocupu. 1. závod sezóny začne již 3.5.2024 tréninkama a následující den 4.5.2024 to vypukne a začne se bojovat o první minimotocupové body sezóny.